Max Alexander Alandt

Amsterdam 1875-1935 Den Haag
Au! Verrast door de kat, olieverf op doek 81,5 x 62,5 cm, gesigneerd r.o.

Max Alexander Alandt schilderde vrijwel uitsluitend landschappen en figuren. Zijn opleiding was lang en gedegen. Hij begon op de Quellinusschool in Amsterdam, bezocht daarna de Rijksschool voor Kunstnijverheid en volgde tentslotte drie jaar lessen op de Rijksacademie (1896-1899). Na afronding van zijn studie werkte hij nog enige tijd op het atlier van de historie- en genreschilder Joseph Stallaert in Brussel, waar hij een vaardig figuurschilder werd. Alandt was lid van Arti et Amicitiae in Amsterdam.

vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-