Johann Bernard Klombeck

Kleef (Duitsland) 1815-1893
Boomrijk winterlandschap met schaatsers, olieverf op paneel 38,7 x 53,6 cm, gesigneerd r.o.

herkomst: part. bezit Duitsland.

Dit schilderij heeft een barstje in het paneel. Voor specifieke conditie, gelieve contact op te nemen.

Klombeck was een van de beroemdste leerlingen van B.C. Koekkoek. Hij schilderde dromerige, romantische landschappen en bosgezichten met vee en enkele figuurtjes op een zandweg, een rivier of vallei in het verschiet. Inspiratie voor zijn schilderijen deed hij op in de ongerepte natuur rond zijn woonplaats Kleef. Zijn schilderijen werden dikwijls gestoffeerd door de Belgische schilder Eugène Verboeckhoven, die vanaf 1860 met Klombeck samenwerkte. Werk van hem hangt o.a. in het ‘Städtisches Museum in Kleef.

vervangingswaarde: € 40.000,-
bieden vanaf: € 19.000,-