Samuel Henri Mendes da Costa

Amsterdam 1845-1923
Bosgezicht met houtvesters, olieverf op paneel 34,6 x 28,3 cm, gesigneerd l.o.

herkomst: coll. Pulchri Studio, Den Haag, tot 1998.

Samuel Henri Mendes da Costa woonde en werkte vrijwel zijn hele leven in Amsterdam. Hij schilderde landschappen en bosgezichten, onder andere op de Veluwe, bij Arnhem en in de Achterhoek. Ook zijn van de schilder stillevens en stadsgezichten bekend. Tussen 1864 en 1888 nam hij deel aan de Tentoonstellingen van Levende Meesters.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-