Ivor Thomas

Zuid Wales 1928-1980
Compositie, olieverf op schildersboard 61,0 x 91,4 cm, gesigneerd r.o.

De Engelse schilder Ivor Thomas was autodidact, en begon te schilderen na het zien van een Van Gogh-tentoonstelling in Londen. In 1957 had hij zijn eerste éénmans-tentoonstelling in de Leicester Gallery. Naderhand, in de jaren 60, wijdde hij zich aan het maken van sculpturen, waarvan vele in opdracht.

vervangingswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-