Camille Claus

Straatsburg (Frankrijk) 1920-2005
Compositie, olieverf op doek 73,0 x 91,7 cm, gesigneerd l.o. met initialen en gedateerd '49

annotatie: op spieraam: 'Camille Claus Composition'

Camille Claus werd in 1920 geboren in het Franse Straatsburg. Na een studietijd bij Auguste Herbin (1949 – 1950) maakte hij in de jaren vijftig naam met geometrisch-abstracte composities, waarmee hij deelnam aan de beroemde Salon des Réalités Nouvelles in Parijs. Na 1956 ging hij geleidelijk over tot fantasievolle voorstellingen met duidelijk kubistische elementen.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-