Johan 'Joop' Kropff

Den Haag 1892-1979 Delft
Compositie, olieverf op doek 50,4 x 54,7 cm, gesigneerd l.o. en verso en gedateerd '66

De kunstenaar Joop Kropff wordt gerekend tot de zogenaamde ‘Nieuwe Haagse School’. Hij maakte deel uit van de avantgardistische Haagse kunstenaarscollectieven de Posthoorngroep (1956-’62) en Fugare (1960-’67). Ook was Kropff lid van Pulchri Studio in Den Haag en Pictura in Amsterdam. Kropff schilderde voornamelijk bloemen, landschappen, naakten, portretten en stillevens in een naturalistisch-impressionistische stijl. Tevens maakte hij abstracte werken.

vervangingswaarde: € 3.500,-
bieden vanaf: € 1.500,-