Willem Elisa Roelofs jr.

Schaarbeek (België) 1874-1940 Den Haag
Dahlia’s, aquarel op papier 78,4 x 56,8 cm, gesigneerd r.o.

Als zoon van de beroemde landschapschilder Willem Roelofs werd Willem Eliza geboren in België, maar bracht hij het grootste deel van zijn leven door in Den Haag. Hij specialiseerde zich in het schilderen van stillevens met zeevissen, bloemen, landschappen en schilderde ook enkele figuurstukken, in impressionistische stijl.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-