Piet Volckaert

Sint-Gillis (België) 1902-1973 Laken (België)
De biljartzaal van café Le Lievekenshoek in Brussel, olieverf op doek 80,5 x 100,7 cm, gesigneerd l.o. en verso

annotatie: verso: 'Cabaret'

herkomst: part. bezit België.

Piet Volckaert, geboren in 1902 te Sint-Gilles, studeerde aan de academie in Brussel. Hij schilderde voornamelijk landschappen en stadsgezichten. Daarnaast etste en tekende hij graag, ook werkte bij met gouache. Volckaert creëerde gemakkelijk een intieme sfeer op doek door middel van donkere kleurencombinaties.

vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.200,-