Charles Rochussen

Rotterdam 1814-1894
De brief, aquarel op papier 21,2 x 22,9 cm, gesigneerd r.o. met monogram en gedateerd october '82

Charles Rochussen kwam uit een welgestelde familie en koos pas op relatief late leeftijd voor het schildersvak. Hij schilderde vooral scènes uit de Hollandse geschiedenis en soldatentaferelen, waarbij zijn grote kennis van historische kostuums en uniformen hem goed van pas kwam. Ook koos hij als onderwerp het tijdverdrijf van de Hollandse society, zoals de harddraverij, valkenjacht en zeilwedstrijden. Rochussen was een vaardig lithograaf en illustreerde vele boeken.

vervangingswaarde: € 2.500,-
bieden vanaf: € 800,-