Jules René Hervé

Langres (Frankrijk) 1887-1981 (plaats overlijden onbekend)
De Jardin des Tuileries in Parijs, olieverf op board 22,2 x 27,2 cm, gesigneerd l.o. en verso

herkomst: part. bezit Frankrijk.

Jules René Hervé, chroniqueur van het bruisende Parijse stadsleven, zette in zijn schilderijen een traditie voort die in de 19e eeuw begonnen was met schilders als Georges Stein, René Léverd en M.F. Firmin-Girard. De drukbevolkte pleinen van de Franse hoofdstad, de bloemenmarkten en de vele parken vormden een dankbaar onderwerp, dat hij weergaf in een losse, impressionistische stijl. Daarnaast schilderde hij ook landschappen, verhalende dorpsgezichtjes en genrestukjes.

vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 4.200,-