Frida Holleman

Leiden 1908-1999 Voorburg
De poppenmand, aquarel op papier 35,5 x 47,0 cm, gesigneerd l.o.

Frida Holleman schildert landschappen, interieurs en portretten in een vlotte impressionistische stijl. Haar opleiding kreeg ze aan de Haagse Academie, daarna studeerde ze bij Stanhope Forbes in Engeland en bij de genreschilder Adrien Holy in Parijs. Terug in Nederland werkte ze in Den Haag enige tijd samen met Toon Kelder, die grote invloed had op haar artistieke ontwikkeling. In 1936 vertrok Frida Holleman naar Nederlands-Indië.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-