Emile Baes

Brussel 1879-1954 Parijs
De Spaanse waaier, olieverf op doek 70,7 x 56,1 cm, gesigneerd l.b.

Emile Baes werd in 1879 geboren in Brussel en kreeg daar zijn opleiding aan de Académie Royale des Beaux-Arts. Rond 1900 verhuisde hij naar Parijs, waar hij les kreeg van historieschilder Alexandre Cabanel (1823-1889) en portrettist Léon Bonnat (1833-1922). Baes heeft vooral naam gemaakt met zijn naakten. Aan het begin van zijn carrière schilderde hij in een academische stijl, hoogstwaarschijnlijk onder invloed van zijn leermeesters. Maar al snel koos hij voor het impressionisme. Vanaf 1903 exposeerde Baes op de Brusselse Salon.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-