Johannes Carl Ferdinand Nørretranders

Lyngby (Denemarken) 1871-1957 plaats overlijden onbekend
De tingeltangel, olieverf op doek 53,9 x 68,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1908

herkomst: part. bezit Duitsland.

Het oeuvre van de Deense impressionist Johannes Nørretranders is kleurrijk en divers. Hij schilderde, geïnspireerd door de schoonheid van de omgeving waar hij woonde, vooral landschappen en idyllische dorpsgezichten. Maar ook zijn er van zijn hand genretaferelen, portretten en stillevens. Over Johannes Nørretranders is maar weinig gepubliceerd, het zijn de schilderijen die getuigen van het leven en de artistieke interesses van deze kunstenaar.

vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 7.800,-