Jacob Jan van der Maaten

Elburg 1820-1879 Apeldoorn
De Vliet bij Voorburg, olieverf op paneel 16,1 x 20,0 cm, gesigneerd l.o.

Jacob Jan van der Maaten was een leerling van de landschapschilder Hendrikus van de Sande Bakhuyzen en de Akademie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij was werkzaam in Amsterdam, Den Haag en Apeldoorn en was een bekende landschapschilder, die als voorloper van de Haagse School kan worden aangemerkt.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-