Felice Giordano

Napels (Italië) 1880-1964 (plaats overlijden onbekend)
Draaimolen bij avond, olieverf op doek op board 47,8 x 50,8 cm, gesigneerd r.o.

herkomst: part. bezit Italië.

Van het leven van de Italiaanse schilder Felice Giordano is weinig bekend. Hij werd in 1880 in Napels geboren en schilderde en aquarelleerde kleurige, impressionistische rustieke markten, strandgezichten op Capri en stadsgezichten met veel figuren.

vervangingswaarde: € 7.500,-
bieden vanaf: € 2.500,-