Ferry Slebe (Ferdinand Joseph Sleebe)

Ambt-Almelo 1907-1994 Den Haag
Drie vrouwen en een dalmatiër in Amsterdam, aquarel op papier 25,4 x 25,2 cm, gesigneerd l.o.

herkomst: rechtstreeks gekocht van de kunstenaar door de vorige eigenaar.

Ondanks het feit dat hij een degelijke opleiding kreeg aan de Haagse academie beschouwde Ferry Slebe zichzelf als autodidact. Al het geleerde achter zich latend, ontwikkelde hij een lyrisch-figuratieve stijl waarmee hij stillevens en vrolijke, onbekommerde voorstellingen op het doek zette. In de jaren 50 maakte hij deel uit van de Haagse experimentele schildersgroep Verve.

vervangingswaarde: € 4.800,-
bieden vanaf: € 2.400,-