Johannes Hilverdink

Groningen 1813-1902 Amsterdam
Elegante wandelaars aan de Franse kust, olieverf op paneel 23,6 x 34,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1873

Johannes Hilverdink wordt in 1813 in Groningen geboren. Het gezin verhuist al snel naar Amsterdam, waar Johannes les krijgt van J.A. Daiwaille en zich vervolgens aanmeldt voor de Tekenacademie. Als schilder specialiseert hij zich daarna in romantische landschappen en zeegezichten. Vanaf 1846 is hij lid van Arti et Amicitae en tot op hoge leeftijd neemt hij deel aan de tentoonstellingen van Levende Meesters. Hilverdink heeft reizen gemaakt naar België, Duitsland, Engeland, Frankrijk en Groenland.

vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 5.900,-