Silvano Bozzolini

Fiesole (Italië) 1911-1998 Parijs
Enchainements Dynamiques, gouache en olieverf op schildersboard 41,6 x 52,2 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '58

annotatie: verso: 'Silvano Bozzolini ''Enchainements' Dynamiques', 1958, Paris'

Silvano Bozzolini wordt gerekend tot de schilders van de na-oorlogse Ecole de Paris. Van geboorte Italiaan, vestigde hij zich in 1947 in Parijs, waar hij zich aansloot bij de groep jonge schilders die composities samenstelden uit geometrisch-abstracte vormen. In zijn vroege werk, felgekleurde abstracte composities en collages, zijn nog figuren en landschappen te herkennen. In de loop van de jaren 50 werd zijn werk steeds abstracter.

vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-