Lucien Boulier

Verdun 1882-1963/1964
Eva met de appel, olieverf op doek 92,2 x 73,3 cm, gesigneerd r.o.

herkomst: coll. Kas van der Aa, Noordwijk.

De Franse schilder Lucien Boulier had in zijn tijd zeer veel succes met lichtvoetige portretten van elegante jonge vrouwen en sensuele naakten. Hij leerde schilderen op het atelier van de beroemde Jean-Léon Gerôme en vestigde zich in Parijs, waar zijn werk vooral tussen 1919 en 1932 op de Salon d’Automme veel belangstelling trok. Behalve portretten en figuren schilderde hij ook bloemen- en vruchtenstillevens en enkele landschappen.

vervangingswaarde: € 8.500,-
bieden vanaf: € 4.000,-