Franz Marx

München (Duitsland) 1889-1960
Flamencodanseres en muzikanten, olieverf op board 44,5 x 54,8 cm, gesigneerd r.b.

Franz Marx, geboren in München, was een leerling van landschap- en dierschilder Angelo Jank (1868-1940) en de dierschilder Heinrich von Zügel 1850-1941). Marx volgde zijn leermeesters deels in zijn onderwerpkeuze: dierstukken vormen een belangrijk deel van zijn oeuvre. Daarnaast schilderde hij genretaferelen en bloemstillevens. De stad München heeft werk van de schilder opgenomen in de haar kunstcollectie, evenals het Bayerisches Nationalmuseum aldaar.

vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-