Cornelis Christiaan Dommelshuizen

Utrecht 1842-1928 Den Haag
Gezicht op de Kerkstraat, Almelo, olieverf op doek 38,6 x 31,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '98

annotatie: verso: 'Almelo (Kerkstraat)'.

Cornelis Christiaan Dommelshuizen was een globetrotter. Hij reisde door België, Frankrijk, Groot-Brittannië en zelfs naar Amerika. Dommelshuizen was gespecialiseerd in het schilderen van marines en (Amsterdamse) stadsgezichten. Aangenomen wordt dat Cornelis Christiaan en zijn broer Pieter Cornelis, eveneens een getalenteerd en succesvol schilder, na het overlijden van hun moeder in 1861 vanuit Amsterdam naar Engeland trokken, waar ze met hun werk veel succes oogstten. Hij signeerde verschillend, o.a. met ‘C.C. Dommershuizen’ en ‘C. Dommelshuizen’.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-