'Pieter' Lodewijk Francisco Kluyver

Amsterdam 1816-1900
Gezicht op een riviervallei, olieverf op paneel 23,7 x 36,0 cm, gesigneerd r.o.

Pieter Kluyver is een typisch romantische schilder. Hij werd in 1816 geboren in Amsterdam en exposeerde al in 1838 met fijn uitgewerkte en stemmige panoramische zomerlandschappen op de jaarlijkse Tentoonstelling van Levende Meesters. Daarnaast schilderde Kluyver veel wintergezichten, landschappen met vee en bosgezichten. Zijn zomerlandschappen waren vooral geliefd om hun zonlicht-effecten.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-