Johannes 'Jan' Battermann

Amsterdam 1909-1999
Het bal, gouache op papier 46,7 x 62,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '56

Jan Battermann werd in 1909 in Amsterdam geboren en bezocht er de academie. Zijn debuut maakte hij als figuratieve fijnschilder. Via een sterk impressionistische periode kwam hij in de jaren 60 tot non-figuratieve, meestal abstracte composities van grote afmetingen, in gouache en olieverf. In 1955 begon Batterman ook met het experimenteren op grafisch gebied.

vervangingswaarde: € 3.500,-
bieden vanaf: € 1.800,-