Henry Moreau

Mons (België) 1869-1943
Het ochtendtoilet, olieverf op paneel 35,2 x 26,9 cm, gesigneerd l.o.

herkomst: part. bezit België.

Henry Moreau schilderde genretaferelen, bloemen en figuren, maar zijn meest geliefde onderwerp was de vrouw. In zijn ballerina’s, danseuses, elegante jonge vrouwen voor de spiegel en naakten vierde hij met raffinement en stijlvaardigheid hun schoonheid. De schilder nam vanaf 1892 deel aan tentoonstellingen in Antwerpen, Brussel en Wiesbaden.

vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.000,-