Herman Brood

Zwolle 1946-2001 Amsterdam
Hoi, olieverf op doek 50,3 x 40,0 cm, gesigneerd m.o. en gedateerd 1992

annotatie: m.b.: 'Hoi'

herkomst: rechtstreeks van de schilder gekocht door de vorige eigenaar ca. 1992/1993.

Herman Brood, zanger, pianist, dichter, performer, kunstenaar en ‘enfant terrible’ van de Amsterdamse kunstscene, werd opgeleid aan de academie van Arnhem (1964). Na wilde jaren als muzikant in verschillende rockbands, waaronder zijn eigen ‘Herman Brood & His Wild Romance’, werd hij in de jaren 80 actief als kunstschilder. Hij werkte meestal op groot formaat en in felle kleuren met zwarte contouren of teksten. Vaak nam hij figuren als hoofdmotief en putte hij uit de vele indrukken en ervaringen die hij in zijn roerige leven verzamelde.

vervangingswaarde: € 4.000,-
bieden vanaf: € 2.000,-