Raphaël de Buck

Gent (België) 1902-1986
In de cocktailbar, aquarel op papier 30,5 x 37,5 cm, gesigneerd r.o.

De Gentse schilder en aquarellist Raphaël de Buck verwierf vooral bekendheid met zijn schilderijen van vrouwenfiguren in velerlei gedaantes, zoals ballerina’s, barmeisjes, dametjes op een boot of een terras ‘Een droomwereld vol betoverende jonge vrouwen, die immer gelaten schijnen te wachten op een liefdesavontuur’ schreef een tijdgenoot over deze schilderijen. De Buck was ook een bekend illustrator.

vervangingswaarde: € 9.000,-
bieden vanaf: € 4.500,-