Walter Miehe

Berlijn 1883-1972
In de loge, olieverf op doek 40,0 x 50,3 cm, gesigneerd r.o.

herkomst: part. bezit Duitsland.

Walter Miehe maakte in de eerste decennia van de 20e eeuw naam met kleurige, vlot geschilderde scènes uit het mondaine nacht- en theaterleven van Berlijn. Voorstellingen van theater, cabaret, variété, en ballet wisselde hij af met stillevens, figuren en portretten van bekende toneelspelers en -speelsters. Walter Miehe werd in 1883 in Berlijn geboren en was leerling van Arthur Kampf aan de Hochschule für Bildende Künste in deze stad.

vervangingswaarde: € 9.000,-
bieden vanaf: € 4.500,-