Mijndert 'Meindert' Butter

Den Helder 1877-1940 Den Haag
In het atelier, olieverf op doek 68,9 x 50,5 cm, gesigneerd r.o.

Meindert Butter woonde en werkte in Amsterdam, Antwerpen en Brussel. Hij was leerling van de Rijksakademie te Amsterdam o.l.v. C.L. Dake en studeerde te Antwerpen aan de Akademie o.l.v. Peter Verhaert. Hij schilderde en tekende figuurstukken, waaronder ook bijbelse en mythologische figuren. Werk van hem bevindt zich in het Kunstmuseum Den Haag en de Rijkscollectie.

vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.200,-