Cornelis Wouter 'Cor' Bouter

Gouda 1888-1966 Den Haag
Interieur met moeder en kinderen aan de maaltijd, olieverf op doek 75,1 x 99,9 cm, gesigneerd l.o.

Cor Bouter was een bekend schilder van stadsgezichten en landschappen met vee en paarden. Ook maakte hij strand- en zeegezichten en idyllische boereninterieurs in de trant van de Haagse School, die populair waren in Canada en de Verenigde Staten. Hij gebruikte dikwijls het pseudoniem W. Hendriks, C. Verschuur of F. Willems.

vervangingswaarde: € 9.500,-
bieden vanaf: € 4.250,-