Bryson

Engelse School, 20e eeuw
Buitenconcert bij avond, olieverf op doek 40,5 x 50,8 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1956

Over het leven en werk van de Britse kunstenaar F.W. Bryson is ons maar weinig bekend. In ‘British Artists 1880-1940’ (Dictionary of British Art, vol. V), pag. 83 staat vermeld dat deze schilder in 1938 zijn werk exposeerde in de Manchester City Art Gallery. Het onderhavige werk schilderde Bryson in 1956.

vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.800,-