Frederik Hendrik Kaemmerer

Den Haag 1839-1902 Parijs
De maanden van het jaar, olieverf op doek op schildersboard 18,5 x 10,3 cm, gesigneerd r.o.

annotatie: l.o. voorzien van dierenriem-teken.

herkomst: Carlos Bijl Stichting.

Frederik Hendrik Kaemmerer werd in 1839 in Den Haag geboren en was leerling van S.L. Verveer. Hij woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Parijs. Hij specialiseerde zich in het schilderen van landschappen, later van genrestukken in een Franse, 18e-eeuwse ‘setting’. Vooral zijn elegante dames hadden veel succes. Tijdgenoten idealiseerden de 18e eeuw als een periode van luxe, elegantie en hoffelijkheid.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-