'Willem' Johannes Weissenbruch

Den Haag 1864-1941 Bloemendaal
Landschap met koolveld, olieverf op doek 21,5 x 56,4 cm, gesigneerd l.o.

Willem Weissenbruch, zoon en leerling van de Haagse-Schoolschilder H.J. Weissenbruch, trad wat stijl en onderwerpkeuze betreft in de voetsporen van zijn vader. Hij schilderde landschappen met water en haven- en strandgezichten, waarvoor hij inspiratie opdeed in en rond Den Haag. Ook woonde hij geruime tijd in De Kaag, Noorden, Nieuwkoop en het Gooi. In de voor hem karakteristieke losse en vrije impressionistische stijl schilderde hij ook een aantal stillevens.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-