'Pieter' Lodewijk Francisco Kluyver

Amsterdam 1816-1900
Landvolk op een besneeuwd bospad, olieverf op paneel 61,2 x 84,4 cm, gesigneerd r.o.

Dit kunstwerk is afkomstig uit een executoriale boedel en is daarom mogelijk niet in volledig geconserveerde staat. Neem a.u.b. contact op voor een conditierapport en restauratieofferte.

Pieter Kluyver is een typisch romantische schilder. Hij werd in 1816 geboren in Amsterdam en exposeerde al in 1838 met fijn uitgewerkte en stemmige panoramische zomerlandschappen op de jaarlijkse Tentoonstelling van Levende Meesters. Daarnaast schilderde Kluyver veel wintergezichten, landschappen met vee en bosgezichten. Zijn zomerlandschappen waren vooral geliefd om hun zonlicht-effecten.

vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 6.000,-