Carl Eduard Ahrendts

Den Haag 1822-1898
Landweg met figuren, olieverf op paneel 21,7 x 25,8 cm, gesigneerd r.o. resten van signatuur

De autodidact Carl Eduard Ahrendts schilderde fijn uitgewerkte romantische zomer- en winterlandschappen, strand- en stadsgezichten. Hij werkte en woonde zijn hele leven in Den Haag maar schilderde ook in Gelderland en reisde naar Kleef, getuige een enkel panoramaschilderij van deze stad. Hoewel het niet geheel duidelijk is of Ahrendts tot de leerlingenkring van B.C. Koekkoek heeft behoord, lijkt zijn werk wat onderwerp en compositie betreft door Koekkoek te zijn beïnvloed.

vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.400,-