Johan Daniël Ebersbach

Dordrecht 1822-1900 Rotterdam
Langs de Wolwevershaven, Dordrecht, olieverf op paneel 21,5 x 16,2 cm, gesigneerd r.o.

herkomst: Rococo Kunsthandel, Gulpen; part. bezit België.

Dit kunstwerk is afkomstig uit een executoriale boedel en is daarom mogelijk niet in volledig geconserveerde staat. Neem a.u.b. contact op voor een conditierapport en restauratieofferte.

vervangingswaarde: € 5.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-