Eric Helge 'Onno' Docters van Leeuwen

Den Haag 1941-2010
Mandala ‘Herfst’, acryl op doek 100,0 x 100,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1983

annotatie: op spieraam: 'Mandala 'Herfst', Onno Docters van Leeuwen, Amsterdam 1983'

Onno Docters van Leeuwen ging in de jaren 60 na zijn studie aan de Arnhemse Academie voor Beeldende Kunst de reclamewereld in. Dit duurde echter niet lang, want zijn passie voor de vrije schilderkunst kreeg al spoedig de overhand. Hij was sterk maatschappelijk betrokken, werd dienstweigeraar, pacifist en Greenpeace-activist en verdiepte zich in allerlei vormen van spiritualiteit. Naast zijn werk als kunstenaar deed Onno Docters van Leeuwen samen met zijn broer Rob vijftien jaar lang onderzoek naar de Tarot, waarover zij samen in 2003 een boek publiceerden.

vervangingswaarde: € 3.000,-
bieden vanaf: € 1.300,-