Richard Whincop

Fordingbridge (Groot-Brittannië) 1964
Outlook, olieverf op board 46,0 x 73,0 cm, gesigneerd r.o.

Dit kunstwerk is afkomstig uit een executoriale boedel en is daarom mogelijk niet in volledig geconserveerde staat. Neem a.u.b. contact op voor een conditierapport en restauratieofferte.

De Engelse kunstenaar Richard Whincop studeerde kunstgeschiedenis en gaf daarin les totdat hij in 1988 besloot om kunstenaar te worden. Hij huldigt daarbij het principe dat de kunstenaar zich vrij moet kunnen bewegen tussen alle artistieke disciplines. Zo houdt hij zich bezig met schilderkunst, architectuur, toegepaste kunst en grafische vormgeving. Na 2002 heeft hij met zijn series figuratieve schilderijen waarin hij de kunst uit het verleden verbindt met het hedendaagse bestaan veel succes. Ook speelt hij daarin met de betekenis van het schilderij als venster op de werkelijkheid, die tot ver in de 19e eeuw stand hield.

vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 4.000,-