'Kostia' Andreevich Terechkovitch

Meshcherskoye (Rusland) 1902-1978 Roquebrune (Frankrijk)
Park in Parijs, aquarel op papier 48 x 64 cm, gesigneerd r.o.

Dit kunstwerk is afkomstig uit een executoriale boedel en is daarom mogelijk niet in volledig geconserveerde staat. Neem a.u.b. contact op voor een conditierapport en restauratieofferte.

vervangingswaarde: € 9.500,-
bieden vanaf: € 6.250,-