Margaretha Cornelia 'Greta' Bruigom

Delft 1894-1935 Den Haag
Pinguins, olieverf op doek 46,1 x 45,3 cm, gesigneerd r.o.

annotatie: verso: 'Pinguins'

Greta Bruigom was in de jaren 30 een geliefde en bewonderde dierenschilderes. Vogels, reptielen, aapjes, muizen, hagedissen en rijstvogels schilderde ze met liefde en aandacht voor hun karakter. Daarnaast maakte de schilderes stillevens. In haar onderwerpen trad Greta Bruigom in de voetsporen van haar leermeester, de dierschilder Cornelis Jan Mension, die eveneens woonde en werkte in Delft. De kunstenares exposeerde in Den Haag, Rotterdam en Delft en overleed op jonge leeftijd waardoor haar oeuvre klein van omvang is gebleven.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-