Carolus Gerardus Maria 'Cor' ter Brugge

Amsterdam 1924-2006 Blaricum?
Stilleven: Goede Vrijdag, olieverf op doek 100,0 x 80,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '48

Cor ter Brugge werd opgeleid als tekenleraar en gaf als zodanig les op een kweekschool in Amsterdam. Als vrij kunstenaar schilderde en beeldhouwde hij. Zijn geschilderde oeuvre bestaat voornamelijk uit stillevens, vaak met boeken en/of atelierattributen. Ook maakte hij abstracte werken. Cor ter Brugge woonde het grootste deel van zijn leven in Amsterdam en de laatste twintig jaar in Naarden.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-