J. Keldermans

Hollandse School, 19e eeuw
Stilleven met bloemen en fruit, gouache op papier 43,2 x 32,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 18(?)2

Het bloemstilleven van J. Keldermans verraadt een vaardige hand in het schilderen van bloemen en fruit. Aan te nemen valt dat de schilder(es) zich in de eerste helft van de 19e eeuw specialiseerde in het bloemstilleven. Dit genre, vaak nog verfraaid met fruit, vogels of kleine insecten, was bijzonder populair in de 19e eeuw. Gebruikelijk was om een dergelijk pronkstilleven te schikken op een marmeren plint.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-