Johannes Cornelis de Bruyn

Utrecht 1802-1844
Stilleven met druiven en perziken in een mand, olieverf op doek 43,8 x 36,0 cm, gesigneerd r.o.

Over het leven van Johannes Cornelis de Bruyn is weinig bekend. Uit zijn werk kunnen wij opmaken dat hij zich specialiseerde in het schilderen van bloemen- en fruitstukken, waar hij zeer succesvol mee was. Vanaf 1827 won hij diverse prijzen met zijn pronkstillevens. Daarnaast schilderde hij landschappen met vee. De schilder woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in zijn geboortestad Utrecht.

vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 3.800,-