Frederik Willem 'Frits' Verdonk

Gorinchem 1902-1963 Wassenaar
Stilleven met fruitmandje, olieverf op doek op board 46,0 x 56,0 cm, gesigneerd r.o.

Frits Verdonk woonde en werkte in Den Haag, waar hij portretten, stillevens en oude Haagse buurten schilderde in een helder koloriet en losse, impressionistische stijl. Bijzonder geliefd zijn zijn zonnige strandgezichten, waarvoor hij inspiratie opdeed dicht bij huis in Katwijk en Scheveningen.

vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-