Johannes Martinus de Bus

Den Haag 1827-1880
Vissersfamilie in de duinen, olieverf op paneel 12,7 x 16,6 cm, gesigneerd l.o.

Johannes de Bus, geboren in 1827, woonde en werkte zijn hele leven in Den Haag. Er is weinig bekend over zijn schildersvrienden en leermeesters. Het oeuvre van de schilder bestaat voornamelijk uit figuren, genretaferelen en (duin)landschappen. Vermoedelijk vond hij daarvoor inspiratie in en rond het vissersdorpje Scheveningen. De Haagse schilder overleed op 53-jarige leeftijd.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-