Désiré Thomassin

Wenen 1858-1933 München
Visverkoop op het strand, olieverf op doek 50,5 x 60,5 cm, gesigneerd r.o.

Dit kunstwerk is afkomstig uit een executoriale boedel en is bevat aanmerkelijke restauratie. Neem a.u.b. contact op voor een conditierapport.

Schilder van genrestukken, landschappen met figuren en zeegezichten. Thomassin werd geboren in Wenen maar woonde en werkte het grootste deel van zijn leven in Duitsland, in de omgeving van München.

vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 2.000,-