'Otto' Gustav Adolf Kriens

Den Haag 1873-1930 Voorburg
Vruchten in een mand op de bosgrond, olieverf op doek 54,4 x 73,0 cm, gesigneerd r.b.

Otto Kriens zette na de academie van Den Haag zijn opleiding voort aan de academie in Brussel. Hij schilderde graag figuren, waarvoor zijn gezinsleden vaak model zaten, stillevens en landschappen. Daarnaast maakte hij naam met decoratieve wand- en plafondschilderingen, ook in enkele passagiersschepen, waaronder de RMS Titanic. Vanaf 1905 woonde en werkte de schilder in het nog zeer landelijke Rijswijk en maakte daar deel uit van een hechte schildergroep, die veel buiten werkte.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-