Jan van Vuuren

Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo
Zomers steegje in Elburg, olieverf op doek 24,6 x 19,7 cm, gesigneerd r.o.

Jan van Vuuren, geboren in 1871, was leerling van Roland Larij in Dordrecht en volgde daarna lessen aan de Haagse academie. Vanaf omstreeks 1896 kwam hij voor het eerst in Nunspeet en bleef de jaren erna op en neer pendelen, tot hij er in 1903 permanent ging wonen. Hij schilderde bospaadjes, de zoomhuisjes en de stille straatjes van Epe, Elburg, Hattem en Harderwijk. Van Vuuren was vanaf 1896 lid van Pulchri Studio in Den Haag.

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-