Catalogus

De veiling van de volgende veiling staat online. U kunt zich inschrijven voor de nieuwsbrief.

LOT 1

Schelfhout A.

Den Haag 1787-1870
Sneeuwlandschap met figuren op een bevroren sloot, olieverf op paneel 53,2 x 71,0 cm, gesigneerd m.o. en te dateren ca. 1815-1820
vervangingswaarde: € 70.000,-
bieden vanaf: € 28.500,-
LOT 2

Ahrendts C.E.

Den Haag 1822-1898
Paard en slee op het ijs, olieverf op paneel 27,8 x 24,4 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1846
vervangingswaarde: € 2.000,-
bieden vanaf: € 800,-
LOT 3

Koekkoek B.C.

Middelburg 1803-1862 Kleef (Duitsland)
Winterlandschap met paardenslee op het ijs, olieverf op doek 44,0 x 58,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1824
vervangingswaarde: € 50.000,-
bieden vanaf: € 20.000,-
LOT 4

Leen W. van

Dordrecht 1753-1825 Delfshaven
Bloemstilleven met rozen, tulp, iris en andere bloemen, olieverf op doek 116,2 x 90,8 cm, gesigneerd (resten)
vervangingswaarde: € 25.000,-
bieden vanaf: € 12.000,-
LOT 5

Spohler J.J.

Nederhorst den Berg 1811-1866 Amsterdam
Schaatsers en koek-en-zopie op bevroren rivier, olieverf op paneel 43,0 x 59,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 37.000,-
bieden vanaf: € 18.000,-
LOT 6

Abels J.Th.

Amsterdam 1803-1866 Abcoude
Vissers bij maanlicht, olieverf op paneel 21,5 x 29,3 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 11.000,-
bieden vanaf: € 5.800,-
LOT 7

Schelfhout A.

Den Haag 1787-1870
Panoramisch landschap bij zonsondergang, olieverf op paneel 21,8 x 29,1 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '51
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 6.500,-
LOT 8

Leickert C.H.J.

Brussel 1816-1907 Mainz (Duitsland)
Avondlandschap met vissersvolk komend van het strand, olieverf op paneel 12,0 x 18,3 cm, gesigneerd l.o. met monogram
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 2.700,-
LOT 9

Meijer J.H.L.

Amsterdam 1809-1866 Utrecht
Avondstemming op zee, olieverf op paneel 30,7 x 42,1 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 25.000,-
bieden vanaf: € 12.000,-
LOT 10

Bommel E.P. van

Amsterdam 1819-1890 Wenen
Schaatsers op een bevroren dorpsvaart bij een molen, olieverf op doek 50,1 x 76,1 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1870
vervangingswaarde: € 19.000,-
bieden vanaf: € 8.800,-
LOT 11

Koekkoek H.

Middelburg 1815-1882 Haarlem
Het opladen van de hooikar bij een boerderij, olieverf op paneel 20,0 x 27,9 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 8.000,-
LOT 12

Reijerman A.

Zevenaar 1773-1835 Amsterdam
Pronkstilleven op marmeren plint, olieverf op doek 59,7 x 51,6 cm, gesigneerd l.o. met initialen
vervangingswaarde: € 14.000,-
bieden vanaf: € 6.500,-
LOT 13

Boogaard W.J.

Haarlem 1842-1888 Antwerpen (België)
Paarden en knecht bij de stal, olieverf op paneel 20,0 x 27,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1877
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 1.200,-
LOT 14

Vertin P.G.

Den Haag 1819-1893
Gezicht op het Buitenhof in Den Haag, gezien naar het Stadhouderlijk Kwartier, olieverf op paneel 18,6 x 25,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '62
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 11.000,-
LOT 15

Kate H.F.C. ten

Den Haag 1822-1891
In de taveerne, olieverf op paneel 61,6 x 94,6 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 35.000,-
bieden vanaf: € 17.000,-
LOT 16

Hulstijn C.J. van

Jutphaas 1811-1879 Celje (Slovenië, v/h Joegoslavië)
Bloemstilleven met rozen, tulpen, primula’s en andere bloemen, olieverf op paneel 29,3 x 26,9 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 14.000,-
bieden vanaf: € 6.800,-
LOT 17

Karsen K.

Amsterdam 1810-1896 Bieberich (Duitsland)
Markt op een zonnig stadsplein, olieverf op doek 49,0 x 59,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 22.000,-
bieden vanaf: € 9.000,-
LOT 18

Vertin P.G.

Den Haag 1819-1893
Hollands stadsgrachtje, olieverf op paneel 21,9 x 18,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '73
vervangingswaarde: € 7.500,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 19

Hilverdink J.

Groningen 1813-1902 Amsterdam
Elegante wandelaars aan de Franse kust, olieverf op paneel 23,6 x 34,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1873
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 5.900,-
LOT 20

Hulk sr. J.F.

Amsterdam 1829-1911 Haarlem
Stadsgezicht met figuren, olieverf op doek 66,7 x 82,5 cm
vervangingswaarde: € 17.000,-
bieden vanaf: € 8.200,-
LOT 21

Morel II J.E.

Amsterdam 1835-1905 Weesp
Winterlandschap met schaatsers, olieverf op paneel 34,2 x 49,5 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '58
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 7.500,-
LOT 22

Leickert C.H.J.

Marktdag in een Hollands stadje, olieverf op paneel 27,0 x 21,2 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 14.000,-
bieden vanaf: € 6.800,-
LOT 23

Koekkoek I M.A.

Middelburg 1807-1868 Amsterdam
Boslandschap met landvolk en ruiter, olieverf op doek 70,0 x 84,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 7.500,-
LOT 24

Ahrendts C.E.

Den Haag 1822-1898
Landweg met figuren, olieverf op paneel 21,7 x 25,8 cm, gesigneerd r.o. resten van signatuur
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.400,-
LOT 25

Breuhaus de Groot F.

Leiden 1796-1875 Den Haag
Zomerdag langs de rivier, olieverf op paneel 33,5 x 44,3 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 11.000,-
bieden vanaf: € 5.800,-
LOT 26

Verhoesen A.

Utrecht 1806-1881
Haan, kippen en eenden op een Hollandse rivieroever, olieverf op paneel 14,7 x 18,7 cm, gesigneerd m.o. en gedateerd 1870
vervangingswaarde: € 4.000,-
bieden vanaf: € 2.000,-
LOT 27

Koekkoek I M.A.

Panoramisch zomerlandschap met landvolk, olieverf op doek 51,0 x 65,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1850
vervangingswaarde: € 10.000,-
bieden vanaf: € 4.000,-
LOT 28

Ronner-Knip H.

Amsterdam 1821-1909 Brussel
Rustend vee in een wei, Den Bosch in de verte, olieverf op paneel 33,0 x 39,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1845
vervangingswaarde: € 9.000,-
bieden vanaf: € 4.000,-
LOT 29

Burgh H.A. van der

Den Haag 1798-1877
Koeien in een landschap met boerderij, olieverf op paneel 20,4 x 26,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1821
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.400,-
LOT 30

Burgh H.A. van der

Den Haag 1798-1877
Koeien in een landschap met molen, olieverf op paneel 20,4 x 26,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1821
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.400,-
LOT 31

Haanen A.J.

Oosterhout 1814-1895 Oosterbeek
Rozen en chrysanten op de bosgrond, olieverf op paneel 25,5 x 36,0 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 25.000,-
bieden vanaf: € 12.500,-
LOT 32

Burrington A.A.

Bridgwater (Groot-Brittannië) 1856-1924 Garda (Italië)
Achter het raam, olieverf op doek 44,5 x 33,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1888
vervangingswaarde: € 8.800,-
bieden vanaf: € 4.400,-
LOT 33

Rochussen Ch.

Rotterdam 1814-1894
De brief, aquarel op papier 21,2 x 22,9 cm, gesigneerd r.o. met monogram en gedateerd october '82
vervangingswaarde: € 2.500,-
bieden vanaf: € 800,-
LOT 34

Kate H.F.C. ten

Den Haag 1822-1891
De liefde is wakker als anderen slapen, olieverf op doek 76,2 x 115,4 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 6.000,-
LOT 35

Kate H.F.C. ten

Den Haag 1822-1891
Een belangrijke brief, aquarel op papier 17,5 x 25,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 3.000,-
bieden vanaf: € 1.350,-
LOT 36

Grips C.J.

Grave 1825-1920 Vught
Het verstelwerkje, olieverf op paneel 36,0 x 29,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1864
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 9.500,-
LOT 37

Kluyver P.L.F.

Amsterdam 1816-1900
Landvolk op een besneeuwd bospad, olieverf op paneel 61,2 x 84,4 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 6.000,-
LOT 38

Spohler J.J.

IJsgezicht met schaatsers bij houtzaagmolens, olieverf op paneel 40,5 x 62,9 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 42.000,-
bieden vanaf: € 22.000,-
LOT 39

Leickert C.H.J.

Opkomende storm, olieverf op doek 41,5 x 62,2 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '65
vervangingswaarde: € 16.000,-
bieden vanaf: € 8.000,-
LOT 40

Kleijn L.J.

Loosduinen 1817-1897 Den Haag
IJsgezicht met figuren en een paardenslee, olieverf op paneel 35,6 x 50,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 30.000,-
bieden vanaf: € 15.000,-
LOT 41

Dommershuijzen P.C.

Utrecht 1834-na 1912 verm. Groot-Brittannië
Schipbreuk van de Engelse bark P. Nicolas – alias De Olieman – voor de kust bij Zandvoort, olieverf op doek 57,0 x 102,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1881
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 7.700,-
LOT 42

Schelfhout A.

Den Haag 1787-1870
Aankomend vissersschip, olieverf op paneel 32,5 x 41,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 45.000,-
bieden vanaf: € 22.500,-
LOT 43

Hulk A.

Londen 1813-1897 Zevenaar
Laverende zeilschepen voor de kust, olieverf op paneel 26,6 x 36,2 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 7.700,-
LOT 44

Tholen W.B.

Amsterdam 1860-1931 Den Haag
Bomschuiten op het strand van Scheveningen, aquarel en gouache op papier 55,0 x 52,0 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 17.000,-
bieden vanaf: € 8.800,-
LOT 45

Munthe G.A.L.

Düsseldorf (Duitsland) 1875-1927 Leiden
Aankomende bomschuit, Katwijk, olieverf op doek 58,0 x 78,1 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1910
vervangingswaarde: € 16.000,-
bieden vanaf: € 8.800,-
LOT 46

Thomassin D.

Wenen 1858-1933 München
Visverkoop op het strand, olieverf op doek 50,5 x 60,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 2.000,-
LOT 47

Delfgaauw G.J.

Monster 1882-1947 Den Haag
De Waalhaven, Rotterdam, olieverf op doek 40,2 x 60,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 5.500,-
bieden vanaf: € 2.750,-
LOT 48

Deventer W.A. van

Den Haag 1824-1893
Schepen op kalme zee, aquarel op papier 35,6 x 58,5 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 8.800,-
bieden vanaf: € 4.400,-
LOT 49

Klinkenberg J.C.K.

Den Haag 1852-1924
Het Oude Vrouwen- en Kinderhuis aan het Spui in Den Haag, aquarel op papier 29,1 x 41,7 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 2.000,-
LOT 50

Bobeldijk F.

Koog aan de Zaan 1876-1964 Amsterdam
De Geldersekade vanaf de Bantammerbrug, Amsterdam, aquarel op papier 43,6 x 64,4 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1917
vervangingswaarde: € 19.000,-
bieden vanaf: € 8.900,-
LOT 51

Moll E.

Voorburg 1878-1955 Den Haag
Scheepvaart onder hoge wolkenlucht, olieverf op doek 72,2 x 92,7 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 52

Grobe P.G.

Hanau (Duitsland) 1857-1938 Düsseldorf (Duitsland)
Terugkerende bomschuit, olieverf op doek 60,3 x 80,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 2.800,-
LOT 53

Akkeringa J.E.H.

Blinjoe (Nederlands-Indië) 1861-1942 Amersfoort
Strandplezier, olieverf op doek 26,7 x 33,0 cm, gesigneerd l.o. en verso en verso gedateerd 1937
vervangingswaarde: € 33.000,-
bieden vanaf: € 19.500,-
LOT 54

Koekkoek J.H.B.

Amsterdam 1840-1912 Hilversum
Terugkeer van het strand, olieverf op paneel 26,8 x 36,0 cm, gesigneerd r.o. en verso op resten etiket
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 55

Moll E.

Voorburg 1878-1955 Den Haag
Gezicht op de Maashaven, Rotterdam, olieverf op doek 81,0 x 164,5 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 11.000,-
bieden vanaf: € 4.000,-
LOT 56

Jansen W.G.F.

Harlingen 1871-1949 Blaricum
De haven van Enkhuizen met de Drommedaris, olieverf op doek 71,8 x 99,3 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 6.000,-
LOT 57

Arntzenius P.F.N.J.

Soerabaja (Nederlands-Indië) 1864-1925 Den Haag
Straatje in Hoorn, met zicht op de Kaaswaag, aquarel op papier 39,0 x 46,5 cm, gesigneerd r.o. en te dateren 18 aug. 1905
vervangingswaarde: € 35.000,-
bieden vanaf: € 19.000,-
LOT 58

Koster J.P.C.A.

Kampen 1868-1944 Heelsum
Twee meisjes bij de stadsgracht in Hasselt, olieverf op doek 49,3 x 72,1 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 30.000,-
bieden vanaf: € 16.500,-
LOT 59

Steelink jr. W.

Amsterdam 1856-1928 Voorburg
Boekje lezen, olieverf op doek 37,8 x 47,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1887
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 6.500,-
LOT 60

Laar J.H. van de

Rotterdam 1807-1874
Kerkinterieur, olieverf op paneel 36,9 x 27,9 cm
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 1.000,-
LOT 61

Apol L.F.H.

Den Haag 1850-1936
Sneeuwlandschap bij een toegangspoort, olieverf op doek 45,5 x 70,3 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 38.000,-
bieden vanaf: € 18.000,-
LOT 62

Arntzenius P.F.N.J.

De Lange Poten, Den Haag, olieverf op doek 50,0 x 37,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 60.000,-
bieden vanaf: € 29.000,-
LOT 63

Haas J.H.L. de

Hedel 1832-1908 Königswinter (Duitsland)
Rustend vee in de wei, olieverf op paneel 31,3 x 47,1 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 10.000,-
bieden vanaf: € 5.000,-
LOT 64

Jutz C.

Windschläg (Duitsland) 1838-1916 Pfaffendorf (Duitsland)
Haan en kippen bij bijenkorven, olieverf op doek 43,0 x 58,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 48.000,-
bieden vanaf: € 26.500,-
LOT 65

Ebersbach J.D.

Dordrecht 1822-1900 Rotterdam
Langs de Wolwevershaven, Dordrecht, olieverf op paneel 21,5 x 16,2 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 5.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 66

Nieuwenhoven-Stempels J.C.M. van

Dordrecht 1884-1940 Laren (N.H.)
Bloemstilleven, olieverf op doek 56,0 x 46,0 cm, gesigneerd r.b.
vervangingswaarde: € 7.500,-
bieden vanaf: € 3.800,-
LOT 67

Driesten A.J. van

Leiden 1878-1969 Oegstgeest
Aan het werk op het erf, olieverf op doek 52,5 x 76,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.500,-
LOT 68

Bouter C.W.

Gouda 1888-1966 Den Haag
Interieur met moeder en kinderen aan de maaltijd, olieverf op doek 75,1 x 99,9 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 9.500,-
bieden vanaf: € 4.250,-
LOT 69

Voort in de Betouw-Nourney M. van der

Keulen (Dld.) 1856-1923 Zürich (Zwitserland)
Papavers in een vaas, olieverf op doek 79,7 x 66,8 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 12.500,-
bieden vanaf: € 5.500,-
LOT 70

Bartels H. von

Hamburg (Duitsland) 1856-1913 München (Duitsland)
Katwijkse vrouw bij het haardvuur, olieverf op doek 67,3 x 55,0 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 10.000,-
bieden vanaf: € 4.800,-
LOT 71

Mauve A.

Zaandam 1838-1888 Arnhem
Koeien en herder aan een poel, olieverf op doek 41,5 x 63,5 cm, gesigneerd l.o. en te dateren ca. 1870
vervangingswaarde: € 30.000,-
bieden vanaf: € 12.500,-
LOT 72

Gorter A.M.

Ambt Almelo 1866-1933 Amsterdam
Koeien bij de Vordense Beek, olieverf op doek 42,2 x 32,6 cm, gesigneerd r.o. (dubbel)
vervangingswaarde: € 9.500,-
bieden vanaf: € 4.500,-
LOT 73

Knikker A.

Haarlem 1887-1962 Den Haag
Melktijd, olieverf op doek 30,8 x 43,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 4.800,-
bieden vanaf: € 2.900,-
LOT 74

Roelofs W.

Amsterdam 1822-1897 Berchem (België)
Landschap met paltrokmolens en twee vissersfiguren, olieverf op paneel 28,7 x 47,6 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1872-1875
vervangingswaarde: € 28.000,-
bieden vanaf: € 18.000,-
LOT 75

Bodifée J.P.P.

Deventer 1866-1938
Slootje in Giethoorn, olieverf op doek op board 29,4 x 43,3 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.000,-
LOT 76

Noltee B.C.

Den Haag 1903-1967 Dordrecht
Dorpslaantje met moeder en kind, olieverf op doek 50,2 x 35,1 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 3.000,-
bieden vanaf: € 1.500,-
LOT 77

Israels I.L.

Amsterdam 1865-1934 Den Haag
Het naaiatelier, olieverf op paneel 46,0 x 33,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 110.000,-
bieden vanaf: € 65.000,-
LOT 78

Kelder A.B.

Rotterdam 1894-1973 Den Haag
Fleurs, olieverf op doek 57,2 x 39,4 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 19.000,-
bieden vanaf: € 10.000,-
LOT 79

Helfferich F.W.

Den Haag 1871-1941
Haagse winkelstraat bij avond, olieverf op paneel 17,0 x 23,6 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 14.000,-
bieden vanaf: € 6.900,-
LOT 80

Langeveld F.A.

Amsterdam 1877-1939 Laren (N.H.)
Brug in Amsterdam, olieverf op doek 40,5 x 61,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 16.000,-
bieden vanaf: € 7.700,-
LOT 81

Larij J.C.M.

Dordrecht 1881-1941
De huwelijksinzegening, olieverf op paneel 31,3 x 22,0 cm, gesigneerd r.o. met initialen
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.800,-
LOT 82

Noltee B.C.

Den Haag 1903-1967 Dordrecht
Hoekje van de kamer in huize Noltee, olieverf op board 98,0 x 74,8 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 83

Gouweloos J.L.H.

Brussel 1868-1943
Vrouw aan cafétafel, olieverf op doek 70,5 x 80,4 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 35.000,-
bieden vanaf: € 21.000,-
LOT 84

Miehe W.

Berlijn 1883-1972
In de loge, olieverf op doek 40,0 x 50,3 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 9.000,-
bieden vanaf: € 4.500,-
LOT 85

Paerels W.A.

Delft 1878-1962 Eigenbrakel (België)
Vrouw voor de spiegel, olieverf op doek 50,0 x 40,0 cm, gesigneerd l.o. en te dateren 1922
vervangingswaarde: € 17.000,-
bieden vanaf: € 7.700,-
LOT 86

Fantin-Latour I.H.J.T.

Grenoble (Frankrijk) 1836-1904 Buré (Frankrijk)
Hommage à Robert Schumann, olieverf op papier op doek 24,0 x 29,0 cm, gesigneerd l.o. en te dateren 1875
vervangingswaarde: € 20.000,-
bieden vanaf: € 9.000,-
LOT 87

Fantin-Latour I.H.J.T.

La Source, olieverf op doek 81,5 x 65,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 55.000,-
bieden vanaf: € 22.000,-
LOT 88

Gestel L.

Woerden 1881-1941 Hilversum
Zittend naakt, pastel op papier 64,0 x 45,5 cm en te dateren ca. 1930
vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 89

Maris J.H.

Den Haag 1837-1899 Karlsbad (v/h Oostenrijk-Hongarije, nu Tsjechië)
Achterbuurt te Scheveningen, olieverf op doek 46,6 x 70,0 cm
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 90

Hermanns H.

Düsseldorf (Duitsland) 1862-1942
Gezicht op Amsterdam en de Nieuwe Haarlemmersluis, olieverf op doek 50,4 x 70,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '83
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 1.800,-
LOT 91

Hermanns H.

De Prinsengracht in Amsterdam bij regen, olieverf op doek 55,8 x 70,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '90
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 92

Jongkind J.B.

Lattrop 1819-1891 La Côte-Saint-André (Frankrijk)
Gezicht op de Weezenbrug en Vlasmarkt, Rotterdam, olieverf op paneel 37,5 x 22,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1856
vervangingswaarde: € 40.000,-
bieden vanaf: € 17.000,-
LOT 93

Mondriaan P.C.

Amersfoort 1872-1944 New York (Verenigde Staten)
Lelie, houtskool op papier 25,9 x 19,0 cm, gesigneerd r.o. 'P. Mondrian' en te dateren 1912 of na 1921
vervangingswaarde: € 60.000,-
bieden vanaf: € 30.000,-
LOT 94

Grosz G.

Berlijn 1893-1959
Naakt met spiegelbeeld, houtskool op papier 62,0 x 47,0 cm, gesigneerd r.o. met naamstempel en te dateren 1939
vervangingswaarde: € 38.000,-
bieden vanaf: € 18.000,-
LOT 95

Hoytema Th. van

Den Haag 1863-1917
Pluimvee, krijt en aquarel op board 49,6 x 59,6 cm, gesigneerd r.o. met monogram en voluit
vervangingswaarde: € 9.000,-
bieden vanaf: € 4.700,-
LOT 96

Richter G.P.

Dresden (Duitsland) 1859-1941
In bewondering voor de Sixtijnse Madonna in Dresden, gouache op papier 35,9 x 27,5 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 'Dresden' 1910
vervangingswaarde: € 3.500,-
bieden vanaf: € 1.750,-
LOT 97

Butter M.

Den Helder 1877-1940 Den Haag
In het atelier, olieverf op doek 68,9 x 50,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.200,-
LOT 98

Sorella (Theresia Ansingh)

Amsterdam 1883-1968
Woollha, olieverf op schildersboard 59,2 x 71,2 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 7.500,-
bieden vanaf: € 4.500,-
LOT 99

Rimböck M.

Passau (Duitsland) 1890-1956 München (Duitsland)
De geboorte van Christus, olieverf op schildersboard 73,5 x 66,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1931
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 100

Sluiter J.W.

Amersfoort 1873-1949 Den Haag
Springruiter op de Olympische Spelen 1928, aquarel op papier 31,0 x 22,0 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1928
vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 101

Röling G.V.A.

Den Bosch 1904-1981 Terwolde
Stilleven met watermeloen, olieverf op board 22,7 x 26,4 cm, gesigneerd r.o. met initialen en gedateerd '45
vervangingswaarde: € 5.500,-
bieden vanaf: € 2.800,-
LOT 102

Herbin A.

Quiévy (Frankrijk) 1882-1960 Parijs
Stilleven van peren en maretak, olieverf op doek 38,7 x 61,2 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1921
vervangingswaarde: € 50.000,-
bieden vanaf: € 26.500,-
LOT 103

Looy J. van

Haarlem 1855-1930
Rode appels en peren, olieverf op paneel 37,0 x 26,7 cm, gesigneerd r.o. met initialen
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 10.000,-
LOT 104

Looy J. van

Haarlem 1855-1930
Kalebasperen, olieverf op paneel 35,0 x 26,7 cm, gesigneerd l.o. met initialen
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 10.000,-
LOT 105

Niekerk M.J.

Amsterdam 1871-1940 Parijs
Wachtende huurkoetsen bij avond, Brussel, olieverf op board 61,3 x 84,5 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1903-1908
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 9.500,-
LOT 106

Hayet L.

Pontoise (Frankrijk) 1864-1940 Cormeilles-en-Parisis (Frankrijk)
Ontmoeting in de regen, olieverf op schildersboard 19,5 x 27,6 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '23
vervangingswaarde: € 10.000,-
bieden vanaf: € 5.000,-
LOT 107

Marx F.

München (Duitsland) 1889-1960
Flamencodanseres en muzikanten, olieverf op board 44,5 x 54,8 cm, gesigneerd r.b.
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 108

Nørretranders J.C.F.

Lyngby (Denemarken) 1871-1957 plaats overlijden onbekend
De tingeltangel, olieverf op doek 53,9 x 68,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1908
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 7.800,-
LOT 109

Vaarzon Morel W.F.A.I.

Zutphen 1868-1955 Koudekerke
Zomerse dag op het strand, Zeeland, olieverf op doek 54,6 x 84,4 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 55.000,-
bieden vanaf: € 33.000,-
LOT 110

Boer H. de

Haarlem 1921-2003 Den Haag
Bukkend naakt, olieverf op doek 60,3 x 45,0 cm
vervangingswaarde: € 3.800,-
bieden vanaf: € 1.700,-
LOT 111

Hervé J.R.

Langres (Frankrijk) 1887-1981 (plaats overlijden onbekend)
De Jardin des Tuileries in Parijs, olieverf op board 22,2 x 27,2 cm, gesigneerd l.o. en verso
vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 4.200,-
LOT 112

Freund F.

Darmstadt (Duitsland) 1859-1936 Miesbach (Duitsland)
Sneeuwpret, olieverf op doek 70,6 x 120,3 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 18.000,-
bieden vanaf: € 8.500,-
LOT 113

Pieters E.

Amsterdam 1856-1932 Laren (N.H.)
In de maand mei, aquarel op papier 40,0 x 55,0 cm, gesigneerd l.o. en te dateren ca. 1899
vervangingswaarde: € 12.500,-
bieden vanaf: € 6.500,-
LOT 114

Roelofs O.W.A.

Schaarbeek (België) 1877-1920 Den Haag
Portret van een jonge vrouw, olieverf op doek 105,0 x 89,5 cm, gesigneerd r.b. en gedateerd '17
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 5.500,-
LOT 115

Altink J.

Groningen 1885-1971
Jachthaven aan het Paterswoldsemeer, olieverf op doek 40,4 x 50,3 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 30.000,-
bieden vanaf: € 17.500,-
LOT 116

Verhaegen F.

Marchienne-au-Pont (België) 1883-1975 Montigny-le-Tilleul (België)
Het feest van Sainte Rolende, Gerpinnes, olieverf op doek 54,5 x 44,7 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1913
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 8.000,-
LOT 117

Jong G. de

Sint Jacobiparochie 1886-1967 Overveen
Dahlia’s in blauwe vaas, olieverf op doek 65,7 x 81,2 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1936
vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 3.600,-
LOT 118

Meegeren H.A. van

Deventer 1889-1947 Amsterdam
Zomerse dag op het strand bij Scheveningen, olieverf op doek 50,0 x 60,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 12.500,-
bieden vanaf: € 6.500,-
LOT 119

Schuhmacher W.G.C.

Amsterdam 1894-1986
Een boerderij, olieverf op doek 39,3 x 43,0 cm, gesigneerd l.o. en te dateren ca. 1914
vervangingswaarde: € 20.000,-
bieden vanaf: € 10.000,-
LOT 120

Bieruma Oosting A.J.W.

Leeuwarden 1898-1994 Almen
Hortensia’s en klimroos in een vaas, aquarel op papier 49,3 x 36,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 2.000,-
bieden vanaf: € 750,-
LOT 121

Soest L.W. van

Poerworedjo (Nederlands-Indië) 1867-1948 Den Haag
Morgenstond in de winter, olieverf op doek 60,3 x 80,4 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 122

Schipperus P.A.

Rotterdam 1840-1929 Den Haag
Houtsprokkelaars in de sneeuw, aquarel op papier 40,0 x 50,0 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.450,-
LOT 123

Gastemans E.

Borgerhout (België) 1883-1956
Caféscène, olieverf op board 28,5 x 22,3 cm, gesigneerd l.b.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 124

Arntzenius P.F.N.J.

Helleborus in vaasje, aquarel op papier 28,3 x 21,2 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 125

Kruysen J.

Liempde 1874-1938 Eindhoven
De stenenbrug van Roermond in de winter, olieverf op doek 74,1 x 100,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 2.800,-
LOT 126

Jansen W.G.F.

Harlingen 1871-1949 Blaricum
Winterlandschap, olieverf op doek 30,4 x 35,2 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 127

Holtrup J.

Lemmer 1917-1995 Oosterbeek
Sneeuwlandschap, olieverf op doek 50,3 x 40,3 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 7.500,-
bieden vanaf: € 3.600,-
LOT 128

Moreau H.

Mons (België) 1869-1943
Het ochtendtoilet, olieverf op paneel 35,2 x 26,9 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 129

Wiegers J.

Kommerzijl 1893-1959 Amsterdam
Zwitsers landschap; verso: Bloemstilleven, olieverf op doek 40,4 x 60,3 cm, gesigneerd verso met initialen en te dateren eind jaren 20
vervangingswaarde: € 25.000,-
bieden vanaf: € 12.500,-
LOT 130

Verdonk F.W.

Gorinchem 1902-1963 Wassenaar
Stilleven met fruitmandje, olieverf op doek op board 46,0 x 56,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 131

Zwiers P.R.

Meppel 1907-1965
Kamperen, olieverf op board 12,0 x 17,5 cm
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.350,-
LOT 132

Vries J.S. de

Sneek 1907-1970 Groningen
Herfst in de tuin, olieverf op doek 50,0 x 40,4 cm, gesigneerd r.o. met monogram en te dateren jaren 60
vervangingswaarde: € 3.800,-
bieden vanaf: € 1.900,-
LOT 133

Nolde (Hans Emil Hansen) H.E.

Nolde (Duitsland) 1867-1956 Seebüll (Duitsland)
Sluierstaarten (Aquarium), aquarel op Japans papier 35,8 x 47,0 cm, gesigneerd l.o. en te dateren Berlijn 1923-1924
bieden vanaf: € 62.500,-
LOT 134

Wiegers J.

De Gelderse kade in Amsterdam, olieverf op doek 70,2 x 54,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '35
vervangingswaarde: € 100.000,-
bieden vanaf: € 59.000,-
LOT 135

Vaarzon Morel W.F.A.I.

Zutphen 1868-1955 Koudekerke
Op de kermis, olieverf op doek 68,5 x 54,6 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 25.000,-
bieden vanaf: € 12.500,-
LOT 136

Giordano F.

Napels (Italië) 1880-1964 (plaats overlijden onbekend)
Draaimolen bij avond, olieverf op doek op board 47,8 x 50,8 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 7.500,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 137

Meyer-Wiegand R.D.

Krefeld (Duitsland) 1929-2006 Keulen (Duitsland)
Terras aan het strand, olieverf op paneel 30,2 x 40,1 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '62
vervangingswaarde: € 6.200,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 138

Terechkovitch K.A.

Meshcherskoye (Rusland) 1902-1978 Roquebrune (Frankrijk)
Jonge vrouw in rode jurk, olieverf op doek 60,5 x 50,2 cm, gesigneerd l.b. en gedateerd '29
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 5.500,-
LOT 139

Cassigneul J.P.

Parijs 1935
Nature Morte aux Raisins, olieverf op doek 54,0 x 65,0 cm, gesigneerd r.o. met initialen en te dateren ca. 1960
vervangingswaarde: € 22.000,-
bieden vanaf: € 8.000,-
LOT 140

Bryson F.W.

Engelse School, 20e eeuw
Buitenconcert bij avond, olieverf op doek 40,5 x 50,8 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1956
vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.800,-
LOT 141

Domergue J.G.

Bordeaux (Frankrijk) 1889-1962 Parijs
Au grand steeple, olieverf op board 40,9 x 32,8 cm, gesigneerd r.o. en verso gedateerd '29
vervangingswaarde: € 38.000,-
bieden vanaf: € 22.500,-
LOT 142

Tongerloo F. van

Antwerpen (België) 1882-1965 Kalmthout (België)
Gracht met bloemen, olieverf op doek 40,5 x 60,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1916
vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 3.800,-
LOT 143

Slebe (Ferdinand Joseph Sleebe) F.

Ambt-Almelo 1907-1994 Den Haag
Drie vrouwen en een dalmatiër in Amsterdam, aquarel op papier 25,4 x 25,2 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 4.800,-
bieden vanaf: € 2.400,-
LOT 144

Cassigneul J.P.

Parijs 1935
Dans le pré, olieverf op doek 92,1 x 64,9 cm, gesigneerd m.o. en te dateren 1964
bieden vanaf: € 49.000,-
LOT 145

Altink J.

Groningen 1885-1971
Verlaten boerderij in Frankrijk, tempera op papier 63,0 x 47,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '53
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 146

Lunel F.

Parijs 1857-1933
Na het diner, aquarel op papier 35,5 x 24,8 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1903
vervangingswaarde: € 3.500,-
bieden vanaf: € 1.500,-
LOT 147

Terechkovitch K.A.

Park in Parijs, aquarel op papier 48 x 64 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 9.500,-
bieden vanaf: € 6.250,-
LOT 148

Lebasque H.

Champigné (Frankrijk) 1865-1937 Le Cannet (Frankrijk)
Op het terras, aquarel op papier 23,0 x 28,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 7.500,-
LOT 149

Hamers P.J.

Watergraafsmeer 1909-1995 Kortenhoef
Pin-upgirl, potlood en aquarel op papier 51,3 x 38,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1956
vervangingswaarde: € 4.800,-
bieden vanaf: € 2.400,-
LOT 150

Haverman H.J.

Amsterdam 1857-1928 Den Haag
Slapend naakt, olieverf op doek 30,5 x 25,7 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 151

Buck R. de

Gent (België) 1902-1986
In de cocktailbar, aquarel op papier 30,5 x 37,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 9.000,-
bieden vanaf: € 4.500,-
LOT 152

Lebasque H.

Nu au Canapé, potlood en aquarel op papier 21,5 x 27,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 7.500,-
LOT 153

Alandt M.A.

Amsterdam 1875-1935 Den Haag
Au! Verrast door de kat, olieverf op doek 81,5 x 62,5 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 154

Wouters W.H.M.

Den Haag 1887-1957 Amsterdam
Chrysanten, olieverf op doek 65,1 x 53,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 3.500,-
bieden vanaf: € 1.800,-
LOT 155

Rueter W.C.G.

Haarlem 1875-1966 Amsterdam
Slapende eend, olieverf op paneel 23,5 x 32,2 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 4.800,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 156

Whincop R.

Fordingbridge (Groot-Brittannië) 1964
Outlook, olieverf op board 46,0 x 73,0 cm, gesigneerd r.o.
vervangingswaarde: € 8.000,-
bieden vanaf: € 4.000,-
LOT 157

Chiromo K.

Chigaru (Malawi) 1951-1994 Malawi
Afrikaanse vrouwen, olieverf op doek 54,6 x 45,5 cm, gesigneerd r.o. en verso gedateerd '79
vervangingswaarde: € 4.400,-
bieden vanaf: € 2.200,-
LOT 158

Berg W.H. van den

Den Haag 1886-1970 Amsterdam
Nettenboetster, Scheveningen, olieverf op schildersboard 39,8 x 29,9 cm, gesigneerd r.v.h.m. en gedateerd 1966
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 6.000,-
LOT 159

Geest C. van

Vlaardingen 1942
De voorstelling, olieverf op doek 40,3 x 50,1 cm, gesigneerd m.o. en gedateerd 1987
vervangingswaarde: € 2.500,-
bieden vanaf: € 1.300,-
LOT 160

Volckaert P.

Sint-Gillis (België) 1902-1973 Laken (België)
De biljartzaal van café Le Lievekenshoek in Brussel, olieverf op doek 80,5 x 100,7 cm, gesigneerd l.o. en verso
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.200,-
LOT 161

Schoonbrood H.J.L.

Maastricht 1898-1972
Moeder en kind, olieverf op doek 81,3 x 127,1 cm, gesigneerd l.o. en verso op etiket en gedateerd '58
vervangingswaarde: € 7.000,-
bieden vanaf: € 3.300,-
LOT 162

Theys Y.

Marke (België) 1936-2005 Warcoing (België)
Liefdesscène in abstracte ruimte, olieverf op doek 118,0 x 146,1 cm, gesigneerd r.b. en op spieraam gedateerd 1975
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 6.000,-
LOT 163

Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk)

Amsterdam 1924-1994 Alkmaar
Hillbilly, gouache op papier 70,0 x 100,4 cm, gesigneerd m.o. en gedateerd 76.VIII.28
vervangingswaarde: € 10.000,-
bieden vanaf: € 5.000,-
LOT 164

Beuys J.H.

Krefeld (Duitsland) 1921-1986
Difesa della Natura, kleurenfoto 15,0 x 20,0 cm, gesigneerd m.o. en te dateren 1984
vervangingswaarde: € 3.000,-
bieden vanaf: € 1.500,-
LOT 165

Reich an der Stolpe S.

Stolp (Duitsland; nu Slupsk (Polen)) 1912-2001 Altea (Spanje)
Violetter Raum, olieverf op fiberboard 29,9 x 32,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '58
vervangingswaarde: € 3.800,-
bieden vanaf: € 1.750,-
LOT 166

Tricht M. van

Stilleven, olieverf op doek 67,8 x 78,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1959
vervangingswaarde: € 2.500,-
bieden vanaf: € 1.000,-
LOT 167

Adingra G.E.

Adaon (Ivoorkust) 1933-2005 (vermoedelijk Parijs)
L’intuition Imaginative des Magiciens, olieverf en zand op doek 72,9 x 50,3 cm, gesigneerd l.m.
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 168

Wagemaker A.B.

Haarlem 1906-1972 Amsterdam
Roestrood, gemengde techniek op board 76,0 x 66,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '69
vervangingswaarde: € 11.000,-
bieden vanaf: € 5.000,-
LOT 169

Bissier J.H.

Freiburg im Breisgau (Duitsland) 1893-1965 Ascona (Zwitserland)
Compositie, tempera en olie op doek 19,7 x 28,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 'Ascona' 27.febr.62.
vervangingswaarde: € 27.000,-
bieden vanaf: € 14.000,-
LOT 170

Leck B.A. van der

Utrecht 1876-1958 Blaricum
Compositie (vermoedelijk ontwerp voor een tapijt), potlood en aquarel op papier 16,0 x 11,5 cm
vervangingswaarde: € 4.000,-
bieden vanaf: € 1.800,-
LOT 171

Morgan C.

New York 1950
Starter PH-2, gemengde techniek op doek 24,2 x 18,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '92
vervangingswaarde: € 4.000,-
bieden vanaf: € 2.000,-
LOT 172

Brands E.A.M.

Amsterdam 1913-2002
Zon, olieverf op doek 85,0 x 100,2 cm, gesigneerd l.o. en verso gedateerd 1979
vervangingswaarde: € 25.000,-
bieden vanaf: € 11.000,-
LOT 173

Diederen J.

Heerlen 1920-2009 Amsterdam
Zonder titel, gouache op papier 74,5 x 53,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '89
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.400,-
LOT 174

Kropff J.

Den Haag 1892-1979 Delft
Compositie, olieverf op doek 50,4 x 54,7 cm, gesigneerd l.o. en verso en gedateerd '66
vervangingswaarde: € 3.500,-
bieden vanaf: € 1.500,-
LOT 175

Armando

Amsterdam 1929-2018 Potsdam (Duitsland)
Kopf, olieverf op doek 100,0 x 80,0 cm, gesigneerd op spieraam en op spieraam gedateerd 3-11-90
vervangingswaarde: € 12.000,-
bieden vanaf: € 5.900,-
LOT 176

Amsterdam 1924-1994 Alkmaar
Dansers rond de donderalp, gouache en olieverf op papierkrijt 64,3 x 99,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '76.VIII
vervangingswaarde: € 10.000,-
bieden vanaf: € 5.000,-
LOT 177

Ryan M.

Pearl River NY (Verenigde Staten) 1953
Amsterdam bij nacht, olieverf op doek 75,0 x 60,4 cm, gesigneerd l.o.
vervangingswaarde: € 4.500,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 178

Frankot R.

Meppel 1911-1984 Heeten
Droom, olieverf op doek 40,1 x 50,0 cm en te dateren ca. 1978
vervangingswaarde: € 2.800,-
bieden vanaf: € 1.400,-
LOT 179

Martineau A.P.J.

Amsterdam 1926-2017
Boer – Boerin en Hond, olieverf op doek 172,0 x 125,6 cm, gesigneerd verso en verso gedateerd 1991
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 180

Rooskens J.A.

Horst 1906-1976 Amsterdam
Maskers, aquarel en gouache op papier 39,5 x 22,8 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '49
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 8.200,-
LOT 181

Haan J. de

Den Haag 1936
Abstract dier, olieverf op doek 60,0 x 24,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '56
vervangingswaarde: € 6.500,-
bieden vanaf: € 3.000,-
LOT 182

Hussem W.F.K.

Rotterdam 1900-1974 Den Haag
Compositie 1959, olieverf op doek 80,4 x 100,2 cm, gesigneerd verso en verso gedateerd '59
vervangingswaarde: € 15.000,-
bieden vanaf: € 6.800,-
LOT 183

Brown T.

Jackson MS (Verenigde Staten) 1923
Horny dog, olieverf op paneel 60,5 x 26,5 cm, gesigneerd l.b. en verso met brandmerk
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 184

Bohemen C.B. van

Den Haag 1928-1985
Zonder titel, olieverf op doek 64,6 x 50,3 cm, gesigneerd r.o. en te dateren jaren 50
vervangingswaarde: € 5.000,-
bieden vanaf: € 2.500,-
LOT 185

Snijders A.C.

Eindhoven 1929-2010
Figuren in landschap, olieverf op board 107,4 x 122,3 cm, gesigneerd l.o. met initialen en verso voluit en gedateerd '60
vervangingswaarde: € 6.000,-
bieden vanaf: € 3.200,-
LOT 186

Snijders A.C.

Eindhoven 1929-2010
Zonder titel, gemengde techniek op papier 14,7 x 10,2 cm, gesigneerd l.b. en gedateerd '90
vervangingswaarde: € 600,-
bieden vanaf: € 200,-
LOT 187

Constant (Constant Anton Nieuwenhuijs)

Amsterdam 1920-2005 Utrecht
Zonder titel, olieverf op doek 46,2 x 55,0 cm, gesigneerd r.b./spier; 'Constant'; verso r.b. 'Gilbert 1951' en verso gedateerd 1951
vervangingswaarde: € 40.000,-
bieden vanaf: € 22.500,-

Bekijk ook de kunstcollectie van Simonis & Buunk, met veel schilderijen, aquarellen en beelden te koop.