Catalogus

Bekijk hier de selectie schilderijen en aquarellen van Hollandse en internationale schilders van de komende kunstveiling van Fischer’s Auction 15 september 2018.

LOT 1

Kuytenbrouwer M.A.

Venlo 1777-1850 Den Haag
Veerman en herderin in Hollands rivierlandschap, olieverf op paneel 38,8 x 47,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 2

Verhoesen A.

Utrecht 1806-1881
Twee jachthonden in een landschap, olieverf op paneel 10,8 x 12,4 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1864
LOT 3

Ravenswaay J. van

Hilversum 1789-1869
Hollands Arcadië, olieverf op paneel 20,9 x 27,0 cm, gesigneerd r.o. met initialen
LOT 4

Schelfhout A.

Den Haag 1787-1870
Manoeuvres van het Haagse garnizoen op de Waalsdorpervlakte; Op de voorgrond cavaleristen van het 3e Regiment Ligte Dragonders., olieverf op paneel 22,1 x 29,2 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1862
LOT 5

Deventer W.A. van

Den Haag 1824-1893
Schipbreuk op het strand van Katwijk, olieverf op papier op schildersboard 46,3 x 59,6 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '44
LOT 6

Hulk A.

Londen 1813-1897 Zevenaar
Schepen voor de kust bij stormachtig weer, olieverf op doek 61,7 x 93,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 7

Sande Bakhuyzen G.J. van de

Den Haag 1826-1895
Omgevallen mand met pruimen en wingerd op de bosgrond, olieverf op doek 39,4 x 61,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 8

Hoopstad E.I.

Rio Demerary (Guyana) 1787-1847 Marseille (Frankrijk)
Bloemstilleven in terracotta vaas, olieverf op doek 59,5 x 48,4 cm, gesigneerd r.o.
LOT 9

Grips C.J.

Grave 1825-1920 Vught
Het verstelwerkje, olieverf op paneel 36,0 x 29,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1864
LOT 10

Eversen A.

Amsterdam 1818-1897 Delft
Zomers gezicht op de Petruskerk en het Stedehuys te Woerden, olieverf op paneel 27,6 x 37,4 cm, gesigneerd l.o. met monogram
LOT 11

Roosdorp F.

Amsterdam 1839-1865
Hollandse stadsgracht in de zomer / Hollands stadsgezicht met de toren van de Haagse Grote Kerk, olieverf op paneel 28,0 x 36,5 / 28,0 x 37,0 cm, gesigneerd l.o. / r.o.
LOT 12

Maes E.R.

Puurs (België) 1849-1931 Kontich (België)
Wachten voor de stal, olieverf op doek 40,2 x 60,0 cm, gesigneerd l.b.
LOT 13

Dubois/Speekaert L./L.

Brussel 1830-1880 Schaarbeek (B)/Brussel 1834-1915 Sint-Gillis (B)
Stilleven met vis en kreeft, olieverf op doek 105,9 x 142,2 cm, gesigneerd r.o. door beide kunstenaars en gedateerd 1866
LOT 14

Dubois/Speekaert L./L.

Stilleven met gevogelte, olieverf op doek 105,5 x 141,0 cm, gesigneerd m.o. door beide kunstenaars
LOT 15

Leickert C.H.J.

Brussel 1816-1907 Mainz (Duitsland)
Vissers en schepen op het strand van Scheveningen, bij maanlicht, olieverf op doek 48,6 x 65,6 cm, gesigneerd r.o.
LOT 16

Kleinert J.E.

Wenen 1859-1949
Een kunststuk, olieverf op doek 70,1 x 100,1 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1886 'München'
LOT 17

Boogaard W.J.

Haarlem 1842-1888 Antwerpen (België)
Rustende paarden in een stal, olieverf op paneel 27,5 x 40,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 18

Moerenhout J.J.

Eeckeren (België) 1801-1874 Antwerpen (België)
Paarden en sledes op het ijs, olieverf op doek 85,0 x 118,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 19

Verschuur W.

Amsterdam 1812-1874 Vorden
Avondlandschap met houthakkers en hun paarden, olieverf op paneel 26,2 x 46,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 20

Verveer S.L.

Den Haag 1813-1876
Twee vissers aan een vaart bij ondergaande zon, olieverf op paneel 17,5 x 23,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 21

Kleijn L.J.

Loosduinen 1817-1897 Den Haag
Hollands riviergezicht bij zonsondergang, olieverf op paneel 21,2 x 27,4 cm
LOT 22

Spohler J.J.C.

Amsterdam 1837-1923
Schaatspret op een bevroren rivier bij molens, olieverf op doek 35,2 x 45,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 23

Wayen Pieterszen A. van der

Middelburg 1817-1880 Sint-Maria-Horebeke (België)
Vertier op het ijs bij zonsondergang, olieverf op doek 48,5 x 65,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 24

Roosenboom M.C.J.W.H.

Den Haag 1843-1896 Voorburg
Klimrozen op een Spaanse gitaar, olieverf op doek 110,8 x 75,9 cm
LOT 25

Koekkoek I M.A.

Middelburg 1807-1868 Amsterdam
Boslandschap met herder en landvolk, olieverf op paneel 24,5 x 34,9 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1851
LOT 26

Roy J.B. de

Brussel 1759-1839
Herdersjongen met koeien en stier, een stad in de verte, olieverf op paneel 41,5 x 64,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 27

Scheuerer J.

München (Duitsland) 1859-1913 Planegg (Duitsland)
Haan met zijn kippen, olieverf op paneel 18,7 x 24,4 cm, gesigneerd l.o.
LOT 28

Kleijn L.J.

Loosduinen 1817-1897 Den Haag
Panoramisch gezicht op Delft, olieverf op paneel 43,5 x 60,7 cm, gesigneerd r.o.
LOT 29

Opdenhoff G.W.

Fulda (Duitsland) 1807-1873 Den Haag
Vissers en pinken op het strand bij ondergaande zon, olieverf op paneel 21,6 x 31,1 cm, gesigneerd l.o.
LOT 30

Spohler J.J.C.

Amsterdam 1837-1923
Riviergezicht met molens, in de zomer, olieverf op paneel 20,4 x 16,0 cm, gesigneerd r.o. met initialen
LOT 31

Kleijn L.J.

Loosduinen 1817-1897 Den Haag
Markt in een stad, olieverf op doek 86,5 x 70,1 cm, gesigneerd r.o.
LOT 32

Verschuur W.

Amsterdam 1812-1874 Vorden
Aan de drinkbak, olieverf op paneel 23,0 x 33,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 33

Sjamaar P.G.

Den Haag 1819-1876
Vrolijk gezelschap bij kaarslicht, olieverf op paneel 21,9 x 28,4 cm, gesigneerd r.o.
LOT 34

Weiss A.

Falknov (v/h Falkenau, Bohemen) 1801-1851 Ceská Lípa (Oostenrijk)
Pronkboeket in een mand, olieverf op paneel 30,7 x 36,4 cm, gesigneerd m.o.
LOT 35

Verhoesen A.

Utrecht 1806-1881
Stalinterieur, olieverf op paneel 36,7 x 47,6 cm, gesigneerd r.o.
LOT 36

Tom J.B.

Boskoop 1813-1894 Leiden
Schapen en bok in de wei / Grazende koeien, olieverf op paneel 19,9 x 29,4 / 19,7 x 29,4 cm, gesigneerd beide l.o.
LOT 37

Spohler J.J.C.

Amsterdam 1837-1923
Zomers riviergezicht met schepen en wasvrouwen / Winterlandschap met schaatsers en ijsvisser, olieverf op paneel 16,0 x 21,1 / 15,6 x 21,1 cm, gesigneerd beide r.o. met initialen
LOT 38

Hans J.G.

Den Haag 1826-1891 Rijswijk
Winterlandschap met schaatsers, olieverf op paneel 10,4 x 14,7 cm, gesigneerd l.o. met initialen
LOT 39

Spohler J.J.C.

Amsterdam 1837-1923
Winterlandschap met houthakkers en schaatsers, olieverf op doek 65,0 x 95,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 40

Hendriks G.

Amsterdam 1804-na 1859 vermoedelijk Rotterdam
IJspret bij een winters dorpje, olieverf op paneel 26,0 x 35,1 cm
LOT 41

Leickert C.H.J.

Opkomende sneeuwstorm, olieverf op paneel 16,4 x 26,1 cm, gesigneerd r.o.
LOT 42

Jongkind J.B.

Lattrop 1819-1891 La Côte-Saint-André (Frankrijk)
Twee kinderen bij een huis, olieverf op doek 33,0 x 24,8 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1868
LOT 43

Blommers B.J.

Den Haag 1845-1914
Een gelukkig boerengezin, Heeze, Noord-Brabant, aquarel op papier 34,7 x 49,9 cm, gesigneerd r.o.
LOT 44

Heijberg J.G.

Rotterdam 1869-1952
Bij de koek-en-zopietent op het ijs, olieverf op doek 35,0 x 48,4 cm, gesigneerd r.o.
LOT 45

Paerels W.A.

Delft 1878-1962 Eigenbrakel (België)
Vrouw voor de spiegel, olieverf op doek 50,0 x 40,0 cm, gesigneerd l.o. en te dateren 1922
LOT 46

Langeveld F.A.

Amsterdam 1877-1939 Laren (N.H.)
Molen aan het water, Amsterdam, olieverf op doek 48,3 x 80,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 47

Booms W.C.G.

Zwolle 1856-1943 Den Haag
Azaleatak, olieverf op doek op paneel 27,5 x 40,5 cm
LOT 48

Borselen J.W. van

Gouda 1825-1892 Den Haag
Zomerlandschap met koeherder en kudde, olieverf op doek 40,9 x 31,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 49

Maris W.

Den Haag 1844-1910
Grazende koeien in polderlandschap, olieverf op paneel 24,1 x 32,6 cm, gesigneerd r.o.
LOT 50

Maris J.H.

Den Haag 1837-1899 Karlsbad (v/h Oostenrijk-Hongarije, nu Tsjechië)
Schelpenvissers in de branding, olieverf op paneel 26,3 x 37,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 51

Mauve A.

Zaandam 1838-1888 Arnhem
Drinkende schapen bij een rivier, olieverf op doek 60,5 x 90,2 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1870
LOT 52

Maris W.

Den Haag 1844-1910
Boer met praam in weidelandschap, olieverf op doek 66,0 x 94,0 cm en te dateren ca. 1906
LOT 53

Weissenbruch H.J.

Den Haag 1824-1903
Huiswaarts bij buiig weer, olieverf op doek op paneel 32,9 x 44,1 cm, gesigneerd r.o.
LOT 54

Vreedenburgh C.

Woerden 1880-1946 Laren (N.H.)
De Grote Markt, Groningen, olieverf op doek 51,3 x 53,2 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1936
LOT 55

Tholen W.B.

Amsterdam 1860-1931 Den Haag
Vissers en bomschuiten op het strand van Scheveningen, aquarel op papier 37,4 x 53,4 cm, gesigneerd l.o.
LOT 56

Sluiter J.W.

Amersfoort 1873-1949 Den Haag
Een toerist in Parijs, houtskool en aquarel op papier 32,4 x 50,2 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd ‘Paris’ Oct. 1921
LOT 57

Klinkenberg J.C.K.

Den Haag 1852-1924
Stadsgezicht met de Delftse Groenmolen en toren van de Nieuwe Kerk, olieverf op doek 39,5 x 47,4 cm, gesigneerd r.o.
LOT 58

Sadée P.L.J.F.

Den Haag 1837-1904
De sloop van een schip, olieverf op paneel 30,7 x 47,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1871
LOT 59

Kate J.M. ten

Amsterdam 1859-1896 Den Haag
Op de uitkijk, olieverf op paneel 29,1 x 48,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 60

Pieters E.

Amsterdam 1856-1932 Laren (N.H.)
Lente in Laren, olieverf op doek 130,7 x 112,8 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1912
LOT 61

Wilson D.F.

Glasgow (Groot-Brittannië) 1873-1950 Islay (Groot-Brittannië)
Stoffen uitzoeken, olieverf op doek 50,7 x 76,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1943
LOT 62

Kaemmerer J.H.

Den Haag 1894-1979 Tegelen (L.)
Het draaiorgel, olieverf op paneel 21,6 x 27,8 cm, gesigneerd r.o.
LOT 63

Zoetelief Tromp J.

Batavia (Nederlands-Indië) 1872-1947 Breteuil-sur-Iton (Frankrijk)
In het korenveld, Blaricum, olieverf op doek 59,3 x 88,2 cm, gesigneerd l.o.
LOT 64

Maris S.W.

Den Haag 1873-1935 Amsterdam
Zomermiddag, olieverf op doek 29,5 x 22,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 65

Leurs H.J.

Den Haag 1890-1956 Rijswijk (Z.H.)
Bloemen water geven, olieverf op paneel 31,8 x 21,4 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '48
LOT 66

Houben H.

Antwerpen (België) 1858-1931
Jong vissersvolk op het strand, olieverf op doek 92,0 x 305,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1907
LOT 67

Mauve A.

Zaandam 1838-1888 Arnhem
Houtsprokkelaar, olieverf op doek 33,8 x 54,1 cm, gesigneerd r.o.
LOT 68

Hambüchen W.

Düsseldorf (Duitsland) 1869-1939
Het uitladen van de vangst, olieverf op doek 65,6 x 96,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 69

Bueno de Mesquita D.A.

Amsterdam 1889-1962 Florence (Italië)
Padvinderskamp bij het Escorial, Spanje, zwart krijt en aquarel op papier 47,5 x 63,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 'Escorial' Aug 1915
LOT 70

Koekkoek J.H.B.

Amsterdam 1840-1912 Hilversum
Rustende vissersfamilie op het strand van Scheveningen, olieverf op paneel 31,1 x 45,1 cm, gesigneerd r.o.
LOT 71

Mondriaan P.C.

Amersfoort 1872-1944 New York (Verenigde Staten)
Boerenhuisje met mansardedak, olieverf op doek 32,7 x 46,2 cm, gesigneerd l.o. en te dateren ca. 1905-1907
LOT 72

Mesdag H.W.

Groningen 1831-1915 Den Haag
Binnenkomende bom, aquarel op papier 53,0 x 73,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 73

Mesdag H.W.

Groningen 1831-1915 Den Haag
Vissersschepen in de branding, Scheveningen, aquarel op papier 13,2 x 21,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 74

Baluschek H.

Breslau (Polen, v/h Duitsland) 1870-1935 Berlijn
Paartje op een brug, krijt en gouache op papier 48,5 x 33,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '14
LOT 75

Breitner G.H.

Rotterdam 1857-1923 Amsterdam
Bij de hoefsmid aan de Haringkade, Den Haag, olieverf op doek 50,0 x 75,4 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '87
LOT 76

Kampf E.P.A.

Aken (Duitsland) 1864-1950 Castrop-Rauxel (Duitsland)
Tearoom, olieverf op doek 73,5 x 65,5 cm, gesigneerd r.b.
LOT 77

Baarle N. van

Delft 1894-1962 Haarlem
Voedertijd in de hazenstal, olieverf op paneel 27,0 x 36,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 78

Zwart W.H.P.J. de

Den Haag 1862-1931
Rijtuigen voor station Hollandse Spoor, Den Haag, olieverf op doek 46,4 x 79,9 cm, gesigneerd r.o.
LOT 79

Heijenbrock J.C.H.

Amsterdam 1871-1948 Blaricum
Huize Fluos, woonhuis van de schilder in Blaricum, olieverf op doek 64,5 x 94,7 cm, gesigneerd r.o.
LOT 80

Guillaume A.

Parijs 1873-1942 Faux (Frankrijk)
In overtreding?, olieverf op paneel 41,0 x 32,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 81

Niekerk M.J.

Amsterdam 1871-1940 Parijs
Wachtende huurkoetsen bij avond, Brussel, olieverf op board 61,3 x 84,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 82

Cauchois E.H.

Rouen (Frankrijk) 1850-1911 Parijs
Stilleven met vaatwerk, bloemen en fruit, olieverf op doek 63,4 x 77,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 83

Helfferich F.W.

Den Haag 1871-1941
Parkterras bij avond, olieverf op papier op paneel 20,8 x 29,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 84

Kamerlingh Onnes H.H.

Zoeterwoude 1893-1985 Leiden
Kaartspelers, olieverf op board 24,2 x 35,5 cm, gesigneerd r.o. met monogram en gedateerd '70
LOT 85

Cossaar J.C.W.

Amsterdam 1874-1966 Den Haag
Londense paardentram, olieverf op doek op paneel 31,2 x 41,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 86

Reusswig H.W.

Somerville NJ (Verenigde Staten) 1902-1978 San Antonio TX (V.S.)
Entertainment aan de bar, olieverf op doek 71,6 x 51,1 cm, gesigneerd r.o. en te dateren jaren 30
LOT 87

Swijser-'t Hart C.C.M.

Den Haag 1886-1971
‘Feestmaaltijd’ 1940-1945, olieverf op doek op paneel 34,7 x 55,9 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 'Den Haag' 1955
LOT 88

Choprix L.M.R.

Brussel 1888-1972
Naakte Marquerite, olieverf op board 50,0 x 61,0 cm, gesigneerd l.o. en verso
LOT 89

Hell J.G.D. van

Amsterdam 1889-1952
Grazende paarden, olieverf op doek 60,5 x 80,5 cm, gesigneerd m.o. en gedateerd 1926
LOT 90

Berserik H.

Den Haag 1921-2002
Bergrit, acryl op paneel 18,0 x 24,8 cm, gesigneerd l.b. en gedateerd 1989
LOT 91

Fernhout E.R.J.

Bergen (N.H.) 1912-1974
Lenteboeket met mimosa, olieverf op doek 24,5 x 26,0 cm, gesigneerd r.o. met initialen en gedateerd 1931
LOT 92

Koning R.

Amsterdam 1898-1985 Wassenaar
Zithoek met vaas met lelies, olieverf op doek 161,3 x 139,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1980
LOT 93

Smorenberg D.

Alkmaar 1883-1960 Oud-Loosdrecht
Bollenvelden, olieverf op paneel 36,0 x 42,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 94

Windt Ch. van der

Sint-Jans-Molenbeek (België) 1877-1952 Leiden
Dahlia’s, olieverf op paneel 29,5 x 34,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 95

Verhaegen F.

Marchienne-au-Pont (België) 1883-1975 Montigny-le-Tilleul (België)
Het feest van Sainte Rolende, Gerpinnes, olieverf op doek 54,5 x 44,7 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1913
LOT 96

Rädecker J.A.

Amsterdam 1885-1956
Stilleven met ranonkels, olieverf op paneel 19,3 x 29,6 cm, gesigneerd r.o. met initialen en te dateren ca. 1912
LOT 97

Kleima E.A.

Aduard 1899-1958 Warffum
Kerkje te Breede, olieverf op doek 46,3 x 61,1 cm, gesigneerd r.o. met initialen en te dateren ca. 1938-1940
LOT 98

Valtat L.

Dieppe (Frankrijk) 1869-1952 Parijs
L’arbre dans le jardin, olieverf op doek 81,0 x 65,0 cm, gesigneerd r.o. stempelsignatuur en te dateren 1896
LOT 99

Schrader-Velgen C.H.

Hannover (Duitsland) 1876-1945 (plaats overlijden onbekend)
Drie baadsters, olieverf op doek 65,4 x 79,9 cm, gesigneerd r.o.
LOT 100

Krajíček J.D.

Praag 1867-1944 Plzen/Pilsen (Tsjechië)
Lentekriebels, olieverf op doek 44,3 x 61,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '94
LOT 101

Bervoets L.

Antwerpen (België) 1892-1978
Dancing, olieverf op doek 52,1 x 68,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 102

Norden W.H. van

Amsterdam 1883-1978 Laren (NH)
Mensen op straat, olieverf op doek 50,0 x 39,9 cm, gesigneerd r.o.
LOT 103

Bieling H.F.

Rotterdam 1887-1964 Rhoon
Rozenprieel aan het water, Hillegersberg, olieverf op paneel 39,3 x 30,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '32
LOT 104

Smorenberg D.

Waterlelies, olieverf op doek 34,4 x 39,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 105

Ruin I.L.

Bjorneborg (Finland) 1881-1956
Baadster, olieverf op doek 73,2 x 50,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 106

Tollenaar J.

Loenen aan de Vecht 1923-2013 Haarlem
Prothea’s, ecoline inkt op papier 51,2 x 73,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 107

Kuijten H.J.

Utrecht 1883-1952 Schoorl
Strand met baders, olieverf op doek 44,4 x 64,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 108

Nash E.P.E.

Boscombe (Groot-Brittannië) 1887-1969 Poole (Groot-Brittannië)
Op de jaarmarkt, aquarel en gouache op papier 39,5 x 52,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 109

Boer H. de

Haarlem 1921-2003 Den Haag
Haags herenhuis in de zomer, olieverf op doek 32,0 x 39,9 cm
LOT 110

Nanninga J.

Winschoten 1904-1962 Den Haag
Gezicht op de Plaats, richting Lange Vijverberg, Den Haag, olieverf op doek 50,5 x 60,5 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1939-1945
LOT 111

Filarski D.H.W.

Amsterdam 1885-1964 Zeist
Kleine brug in Giethoorn, olieverf op doek 55,4 x 65,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 112

Fauconnier H.V.G. Le

Hesdin (Frankrijk) 1881-1946 Parijs
Gladiolen, zwart krijt en aquarel op papier 99,1 x 68,4 cm, gesigneerd r.o. met initialen
LOT 113

Kuijten H.J.

Utrecht 1883-1952 Schoorl
Tulpen, olieverf op doek 50,1 x 36,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 114

Min J.

Bergen (N.H.) 1914-1987
Stilleven met fruit en bloemen, olieverf op doek 75,0 x 100,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 115

Wiegman M.J.M.

Zwolle 1886-1971 Bergen (N.H.)
Dorpsgezicht, houtskool en aquarel op papier 68,2 x 90,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 116

Colnot A.J.G.

Amsterdam 1887-1983 Bergen (N.H.)
Stilleven met fruit en tulpen op een tafel, olieverf op doek 92,2 x 70,4 cm, gesigneerd l.o.
LOT 117

Filarski D.H.W.

Amsterdam 1885-1964 Zeist
Aronskelken, olieverf op doek 100,5 x 80,2 cm, gesigneerd l.o. en te dateren ca. 1918-1922
LOT 118

Picasso (Pablo Ruiz y Picasso) P.

Málaga (Spanje) 1881-1973 Mougins (Frankrijk)
Toros en Vallauris, 1957, linosnede op papier 69,2 x 55,4 cm, gesigneerd r.o. (in waskrijt)
LOT 119

Elffers D.C.

Rotterdam 1910-1990 Amsterdam
Twee figuren, gouache op papier 74,8 x 55,4 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '58
LOT 120

Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk)

Amsterdam 1924-1994 Alkmaar
Compositie, aquarel op papier 39,2 x 51,5 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1950
LOT 121

Benner G.

Leeuwarden 1897-1981 Nijemirdum
Figuur aan zee, olieverf op doek 70,0 x 50,0 cm, gesigneerd verso
LOT 122

Hussem W.F.K.

Rotterdam 1900-1974 Den Haag
Compositie 1959, olieverf op doek 80,4 x 100,2 cm, gesigneerd verso en verso gedateerd '59
LOT 123

Piersma W.

Velsen 1929
La jardinière, gouache op papier 45,5 x 34,7 cm, gesigneerd l.o. met initialen en gedateerd '65
LOT 124

Brands E.A.M.

Amsterdam 1913-2002
Palette rouge, gouache op papier 38,8 x 47,5 cm, gesigneerd l.o. met initialen en verso gedateerd 18 X 1991
LOT 125

Leewens W.J.

Den Haag 1923-1986
Bijeenkomst, olieverf op doek 60,4 x 80,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '75
LOT 126

Corneille ('Corneille' Guillaume Beverloo)

Luik (België) 1922-2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk)
Vogels en zon, kleurenlitho 70,5 x 100,9 cm, gesigneerd r.o. (in krijt) en gedateerd '91 (in krijt)
LOT 127

Kruyder H.J.

Lage Vuursche 1881-1935 Amsterdam
Bloemen en bomen, olieverf op doek 30,7 x 40,4 cm en te dateren ca. 1925
LOT 128

Brands E.A.M.

Amsterdam 1913-2002
Park bij avond, gouache op papier 43,2 x 53,4 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '66
LOT 129

Rooskens J.A.

Horst 1906-1976 Amsterdam
Figuren, gouache op papier 37,5 x 49,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '68
LOT 130

Cassigneul J.P.

Parijs 1935
Bij de haven van Deauville, gouache op papier 113,5 x 59,2 cm, gesigneerd l.o.