Catalogus

Bekijk hier de selectie schilderijen en aquarellen van Hollandse en internationale schilders van de komende kunstveiling van Fischer’s Auction.

LOT 1

Woensel P. van

Raalte 1785-1840 Den Haag
Stilleven met een roemer, schelp en druiven, olieverf op paneel 50,8 x 58,9 cm, gesigneerd r.o.
LOT 2

Pieneman J.W.

Abcoude 1779-1853 Amsterdam
De vurige vrijer, olieverf op paneel 38,8 x 32,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1814
LOT 3

Wijngaerdt (de oude) P.T. van

Rotterdam 1816-1893 Haarlem
Een lekker hapje, olieverf op paneel 20,0 x 15,4 cm, gesigneerd l.o.
LOT 4

Portielje G.J.

Antwerpen (België) 1856-1929 Remich (Luxemburg)
Een dutje na de maaltijd, olieverf op paneel 24,1 x 27,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 5

Keldermans J.

Hollandse School, 19e eeuw
Stilleven met bloemen en fruit, gouache op papier 43,2 x 32,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 18(?)2
LOT 6

Wijnen O.

Heusden 1736-1790 Amsterdam
Pronkstilleven, aquarel op papier 40,6 x 30,1 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1778
LOT 7

Schenkel J.J.

Amsterdam 1829-1900
Dienst in de Nieuwe Kerk in Amsterdam, olieverf op doek 45,8 x 59,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 8

Canta J.A.

Rotterdam 1816-1888
Gebed voor de maaltijd, olieverf op paneel 63,9 x 82,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 9

Scheffer A.

Dordrecht 1795-1858 Argenteuil (Frankrijk)
Maria Magdalena in extase, olieverf op doek 94,9 x 64,1 cm, gesigneerd l.m. en gedateerd 1855
LOT 10

Carabain J.F.J.

Amsterdam 1834-1933 Schaarbeek (België)
Gezicht op het Stadhuis van Nijmegen, olieverf op doek 106,0 x 77,3 cm, gesigneerd r.o. en op spieraam gedateerd 1885
LOT 11

Severdonck F. van

Brussel 1809-1889
Pluimvee en vogels in weids landschap, olieverf op paneel 17,8 x 26,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1886
LOT 12

Verhoesen A.

Utrecht 1806-1881
Kalkoenen en pluimvee in een landschap, olieverf op paneel 30,5 x 37,6 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1870
LOT 13

Leickert C.H.J.

Brussel 1816-1907 Mainz (Duitsland)
Weg langs de dorpsrand, olieverf op paneel 20,0 x 24,7 cm, gesigneerd dubbel (l.o. en r.o.) en te dateren ca. 1860
LOT 14

Eversen A.

Amsterdam 1818-1897 Delft
Zonnig stadsgezicht in Overschie, olieverf op paneel 20,7 x 26,8 cm, gesigneerd r.o. met monogram
LOT 15

Vertin P.G.

Den Haag 1819-1893
De hoek Dijk/Sint Janstraat in Enkhuizen, olieverf op paneel 17,5 x 24,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 16

Meyer-Eberhardt K.

Leipzig 1895-1977 München (Duitsland)
Goudvinken in het kreupelhout, olieverf op board 67,4 x 58,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 17

Verschuur W.

Amsterdam 1812-1874 Vorden
Zittende bulldog, olieverf op paneel 10,2 x 19,6 cm
LOT 18

Verhoesen A.

Utrecht 1806-1881
Pluimvee aan het water, olieverf op paneel 20,7 x 27,0 cm
LOT 19

Knoll F.C.

Rotterdam 1772-1827 Utrecht
Twee rammen, potlood en aquarel op papier 16,0 x 20,0 cm
LOT 20

Canta J.A.

Rotterdam 1816-1888
Interieur met jager en zijn hond, olieverf op paneel 58,8 x 47,3 cm, gesigneerd r.m. op de tafelrand
LOT 21

Cunaeus C.

Dendermonde (België) 1828-1895 Nieuwer-Amstel (Amstelveen)
Schapendoes bij de mand, olieverf op paneel 34,2 x 28,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 22

Raaphorst C.

Nieuwkoop 1875-1954 Wassenaar
Twee spelende jonge katjes, pastel op papier 25,2 x 31,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 23

Ronner-Knip H.

Amsterdam 1821-1909 Brussel
Spelende katjes met een Japanse parasol, olieverf op papier op paneel 27,3 x 36,8 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1890
LOT 24

Greive J.C.

Amsterdam 1837-1891
Gezicht op de IJkant, Amsterdam, met de Schreierstoren, olieverf op doek 58,9 x 46,8 cm, gesigneerd r.o.
LOT 25

Koekkoek J.H.

Veere 1778-1851 Amsterdam
Zwaar weer langs de Zuiderzee, olieverf op doek 48,7 x 71,2 cm, gesigneerd l.o.
LOT 26

Meijer J.H.L.

Amsterdam 1809-1866 Utrecht
Bedrijvigheid aan een zeekade, olieverf op paneel 46,8 x 61,8 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1841
LOT 27

Spohler J.J.

Nederhorst den Berg 1811-1866 Amsterdam
Schaatsplezier op een vaart bij een molen, olieverf op paneel 39,2 x 55,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 28

Schiedges P.P.

Den Haag 1813-1876
Schoenerbrik voor anker op kalme zee, olieverf op paneel 24,6 x 34,1 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '59
LOT 29

Hulk A.

Londen 1813-1897 Zevenaar
Schepen voor anker op kalme zee, olieverf op paneel 34,0 x 45,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 30

Klinkenberg J.C.K.

Den Haag 1852-1924
Zomers straatje (mogelijk Delft), olieverf op paneel 33,0 x 24,7 cm, gesigneerd r.o.
LOT 31

Eversen A.

Amsterdam 1818-1897 Delft
Vissers in de stadsgracht, bij zomer, olieverf op paneel 19,0 x 14,9 cm, gesigneerd l.o.
LOT 32

Dommelshuizen C.C.

Utrecht 1842-1928 Den Haag
Gezicht op de Schreierstoren vanaf de Geldersekade, Amsterdam, olieverf op doek 52,7 x 65,0 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1890
LOT 33

Kleijn L.J.

Loosduinen 1817-1897 Den Haag
Winterlandschap met schaatsers bij een molen, olieverf op doek 50,1 x 80,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 34

Roosenboom N.J.

Schellingwoude (Ransdorp) 1805-1880 Assen
Skating fun on The Serpentine, Hyde Park, olieverf op doek 43,3 x 53,7 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 'London' '55
LOT 35

Kate J.M.H. ten

Den Haag 1831-1910 Driebergen
De hinderlaag, aquarel op papier 37,0 x 52,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 36

Dupont P.

Amsterdam 1870-1911 Hilversum
Het uitdelen van de maaltijd, aquarel op papier 37,0 x 54,9 cm, gesigneerd r.o.
LOT 37

Kate J.M. ten

Amsterdam 1859-1896 Den Haag
Familiedag op het strand van Scheveningen, olieverf op paneel 33,3 x 69,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 38

Dommelshuizen C.C.

Utrecht 1842-1928 Den Haag
Gezicht op de Kerkstraat, Almelo, olieverf op doek 38,6 x 31,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '98
LOT 39

Eversen A.

Amsterdam 1818-1897 Delft
Zonnig straatje achter de kerk, olieverf op paneel 27,0 x 20,8 cm, gesigneerd r.o. met monogram
LOT 40

Kruseman van Elten H.D.

Alkmaar 1829-1904 Parijs
Landschap met korenveld en vissers, olieverf op paneel 28,0 x 37,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 41

Koekkoek I M.A.

Middelburg 1807-1868 Amsterdam
Reizigers en vee langs de bosrand, olieverf op paneel 26,5 x 35,9 cm, gesigneerd l.o.
LOT 42

Wisselingh J.P. van

Amersfoort 1812-1899 Utrecht
Wipmolen in een polderlandschap, olieverf op paneel 34,6 x 44,9 cm, gesigneerd l.o.
LOT 43

Verveer S.L.

Den Haag 1813-1876
Achter de duinen, olieverf op paneel 23,8 x 36,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '62
LOT 44

Kluyver P.L.F.

Amsterdam 1816-1900
Gezicht op een riviervallei, olieverf op paneel 23,7 x 36,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 45

Schelfhout A.

Den Haag 1787-1870
Riviervallei met watermolen, olieverf op paneel 23,3 x 31,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 46

Roosenboom A.

Brussel 1845-na 1888
Het rode hoedje, olieverf op doek 34,4 x 26,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1883
LOT 47

Voort in de Betouw-Nourney M. van der

Keulen (Dld.) 1856-1923 Zürich (Zwitserland)
Rozen in een siermand, olieverf op doek 79,5 x 66,5 cm, gesigneerd r.m. op label aan de mand en gedateerd 1885
LOT 48

Novo S.

Cavarzere (Italië) 1862-1927 Padua (Italië)
Dagdromen, olieverf op paneel 39,8 x 19,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 49

Eerelman O.

Groningen 1839-1926
Optocht van boeren en boerinnen na een ringstekerij in Oudelande, Zuid-Beveland, olieverf op doek 60,4 x 90,6 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1923
LOT 50

Rappard A.G.A. Ridder van

Zeist 1858-1892 Santpoort
Muziekkorps in Neuenahr, krijt; aquarel en gouache op papier 35,7 x 51,0 cm
LOT 51

Poggenbeek G.J.H.

Amsterdam 1853-1903
Optocht in Amsterdam, olieverf op doek 33,9 x 48,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 52

Sande Bakhuyzen G.J. van de

Den Haag 1826-1895
Herfstboeket met wilde viooltjes op de bosgrond, olieverf op paneel 24,8 x 36,6 cm, gesigneerd l.o.
LOT 53

Kever J.S.H.

Amsterdam 1854-1922 Laren (N.H.)
Huiswerk maken, olieverf op doek 54,2 x 66,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 54

Kriens O.G.A.

Den Haag 1873-1930 Voorburg
Vruchten in een mand op de bosgrond, olieverf op doek 54,4 x 73,0 cm, gesigneerd r.b.
LOT 55

Noltee B.C.

Den Haag 1903-1967 Dordrecht
Drie vrouwen in het atelier van de schilder, olieverf op doek 70,7 x 90,4 cm, gesigneerd r.o.
LOT 56

Waay N. van der

Amsterdam 1855-1936
Jonge vrouw in rijkostuum, olieverf op doek 42,0 x 28,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 57

Milo (Emile Jean Ghislain van Gindertael) J.

Sint-Joost-ten-Node (België) 1906-1993 Rixensart (België)
Reflectie, olieverf op doek 170,0 x 75,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 58

Kloos C.

Rotterdam 1895-1976 Den Haag
Naakt en kussens, olieverf op doek 80,2 x 60,2 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1928
LOT 59

Kelder A.B.

Rotterdam 1894-1973 Den Haag
Naakt, op de rug gezien, olieverf op doek 36,7 x 41,1 cm, gesigneerd l.o.
LOT 60

Vriendt J. de

Gent (België) 1842-1935 Mortsel (België)
Naakt, olieverf op doek 80,2 x 100,3 cm, gesigneerd l.b.
LOT 61

Meegeren H.A. van

Deventer 1889-1947 Amsterdam
Liggend naakt voor een spiegel, pastel op papier 61,0 x 95,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 62

Kloos C.

Rotterdam 1895-1976 Den Haag
De parasol, aquarel op papier 60,0 x 40,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 7.'56
LOT 63

Kloos C.

Rotterdam 1895-1976 Den Haag
Alligators, aquarel op papier 59,9 x 40,4 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '51
LOT 64

Israels I.L.

Amsterdam 1865-1934 Den Haag
Zelfportret met model in atelier, olieverf op doek 86,3 x 50,3 cm, gesigneerd l.o. en te dateren ca. 1919
LOT 65

Beever E.S. van

Antwerpen (België) 1876-1912 Laren (N.H.)
Avondbezigheden, olieverf op doek op paneel 40,0 x 49,8 cm, gesigneerd l.o.
LOT 66

La Touche G.

Saint-Cloud (Frankrijk) 1854-1913 Parijs
Zittende ballerina, krijt en gouache op board 23,1 x 24,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 67

Götz F.

Fürth (Duitsland) 1874-1941, plaats van overlijden onbekend
In de loge, gouache op papier 42,0 x 34,5 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '10
LOT 68

Thomas H.J.

Sint-Jans-Molenbeek (België) 1878-1972 Brussel
In gedachten, olieverf op paneel 22,7 x 17,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1919
LOT 69

Pieters E.

Amsterdam 1856-1932 Laren (N.H.)
Vrouw met brief, olieverf op doek 100,1 x 85,2 cm, gesigneerd l.o.
LOT 70

Holleman F.

Leiden 1908-1999 Voorburg
De poppenmand, aquarel op papier 35,5 x 47,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 71

Pippel O.

Lódz (Polen) 1878-1960 München (Duitsland)
Op de kermis, olieverf op paneel 33,8 x 51,6 cm, gesigneerd r.o.
LOT 72

Zoetelief Tromp J.

Batavia (Nederlands-Indië) 1872-1947 Breteuil-sur-Iton (Frankrijk)
Huiswaarts, olieverf op doek 40,7 x 56,7 cm, gesigneerd l.o.
LOT 73

Zoetelief Tromp J.

Door de duinen huiswaarts, olieverf op doek 41,0 x 56,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 74

Kaemmerer F.H.

Den Haag 1839-1902 Parijs
De maanden van het jaar, olieverf op doek op schildersboard 18,5 x 10,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 75

Artz D.A.C.

Den Haag 1837-1890
Breistertje in het duin, olieverf op doek 54,3 x 36,1 cm, gesigneerd l.o.
LOT 76

Munthe G.A.L.

Düsseldorf (Duitsland) 1875-1927 Leiden
Bomschuit voor anker, olieverf op doek 62,9 x 96,4 cm, gesigneerd l.o.
LOT 77

Mesdag H.W.

Groningen 1831-1915 Den Haag
Vissersschepen in de branding, Scheveningen, aquarel op papier 13,2 x 21,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 78

Schagen G.F. van

Den Haag 1880-1968 Laren (N.H.)
Jachthaven aan de Loosdrechtse Plassen, olieverf op doek 45,2 x 55,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 79

Smorenberg D.

Alkmaar 1883-1960 Oud-Loosdrecht
Waterlelies in de Loosdrechtse Plassen, olieverf op doek 49,5 x 60,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 80

Bus J.M. de

Den Haag 1827-1880
Vissersfamilie in de duinen, olieverf op paneel 12,7 x 16,6 cm, gesigneerd l.o.
LOT 81

Weissenbruch W.J.

Den Haag 1864-1941 Bloemendaal
Landschap met koolveld, olieverf op doek 21,5 x 56,4 cm, gesigneerd l.o.
LOT 82

Weiland J.

Vlaardingen 1856-1909 Den Haag
Violen, aquarel op papier 46,0 x 32,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 83

Wandscheer M.W.

Amsterdam 1856-1936 Ede
Anemonen in witte vaas, olieverf op doek op board 60,7 x 41,0 cm, gesigneerd r.o. met initialen
LOT 84

Israels I.L.

Amsterdam 1865-1934 Den Haag
Naaiatelier van modehuis Paquin, Parijs, potlood en pastel op papier 49,6 x 64,3 cm, gesigneerd r.o. (dubbel) en te dateren ca. 1904
LOT 85

Baes E.

Brussel 1879-1954 Parijs
De Spaanse waaier, olieverf op doek 70,7 x 56,1 cm, gesigneerd l.b.
LOT 86

Dom P.L.C.

Antwerpen 1885-1978 Den Haag
Meisjeskopje, olieverf op schildersboard 29,9 x 24,8 cm, gesigneerd r.o.
LOT 87

Gabriel P.J.C.

Amsterdam 1828-1903 Scheveningen
Poldermolen bij Leidschendam, olieverf op paneel 39,4 x 60,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 88

Roelofs W.

Amsterdam 1822-1897 Berchem (België)
Bedrijvigheid rond een boerenhut, olieverf op paneel 20,2 x 33,4 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1856
LOT 89

Zwart W.H.P.J. de

Den Haag 1862-1931
Melktijd, aquarel en gouache op papier 52,5 x 71,2 cm, gesigneerd r.o.
LOT 90

Beek B.A. van

Amsterdam 1875-1941 Kortenhoef
Giethoorn, olieverf op doek 37,5 x 51,7 cm, gesigneerd r.o.
LOT 91

Berg S. van den

Overschie 1812-1891 Arnhem
Polderlandschap met rustend vee, olieverf op paneel 17,6 x 26,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 92

Steelink jr. W.

Amsterdam 1856-1928 Voorburg
Herder met schapen, aquarel op papier 36,8 x 60,9 cm, gesigneerd l.o.
LOT 93

Maaten J.J. van der

Elburg 1820-1879 Apeldoorn
De Vliet bij Voorburg, olieverf op paneel 16,1 x 20,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 94

Wijngaerdt A.J. van

Rotterdam 1808-1887 Haarlem
Heidelandschap met herder en schapen, olieverf op paneel 22,3 x 31,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1865
LOT 95

Borselen J.W. van

Gouda 1825-1892 Den Haag
Jonge vader en moeder in de Scheveningse Bosjes, olieverf op paneel 36,5 x 52,0 cm, gesigneerd l.o.
LOT 96

Mendes da Costa S.H.

Amsterdam 1845-1923
Bosgezicht met houtvesters, olieverf op paneel 34,6 x 28,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 97

Vuuren J. van

Molenaarsgraaf 1871-1941 Ermelo
Zomers steegje in Elburg, olieverf op doek 24,6 x 19,7 cm, gesigneerd r.o.
LOT 98

Diaz de la Peña N.V.

Bordeaux (Frankrijk) 1808-1876 Menton (Frankrijk)
Houtsprokkelaarster in het bos van Fontainebleau, olieverf op schildersboard 32,3 x 40,6 cm, gesigneerd r.o.
LOT 99

Mastenbroek J.H. van

Rotterdam 1875-1945
Gezicht op een gracht, olieverf op doek 34,9 x 27,4 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd 1921
LOT 100

Gorter A.M.

Ambt Almelo 1866-1933 Amsterdam
De Vordense Beek, olieverf op doek 99,0 x 73,0 cm, gesigneerd r.o.
LOT 101

Doeser J.J.

Utrecht 1884-1970 Heemstede
Stilleven met fruit en gemberpot, olieverf op doek 60,8 x 80,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 102

Onbekend

20e eeuw
Crêpes met fruit, gouache op papier 54,8 x 71,0 cm
LOT 103

Roelofs jr. W.E.

Schaarbeek (België) 1874-1940 Den Haag
Dahlia’s, aquarel op papier 78,4 x 56,8 cm, gesigneerd r.o.
LOT 104

Doeser J.J.

Utrecht 1884-1970 Heemstede
Stilleven met anthuriums, olieverf op doek 97,1 x 80,4 cm, gesigneerd r.o.
LOT 105

Koning R.

Amsterdam 1898-1985 Wassenaar
Stilleven met schaal met appels, olieverf op board 49,6 x 71,0 cm, gesigneerd r.o. gedeeltelijk en gedateerd '19
LOT 106

Meurs H.H.

Wageningen 1891-1964 Ermelo
Vruchtenstilleven, olieverf op doek 65,1 x 73,2 cm, gesigneerd r.o. en verso en gedateerd 1932
LOT 107

Sluiter J.W.

Amersfoort 1873-1949 Den Haag
Gebrs. Henke en Zonen, Gelderschekade 5, Amsterdam, inkt en aquarel op papier op board 48,0 x 30,3 cm, gesigneerd l.o.
LOT 108

Wijngaerdt P.T. van

Amsterdam 1873-1964 Abcoude
Zinnia’s, olieverf op doek 50,7 x 41,0 cm, gesigneerd l.b.
LOT 109

Munnik A.H.

Middelburg 1912-1997 Den Haag
Stilleven met emaille ketel en lantaarn, olieverf op paneel 70,0 x 73,3 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '35
LOT 110

Croft L.S.

Chester Basin (Canada) 1911-1980 (plaats onbekend)
Home sweet home, olieverf op doek 30,5 x 40,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '50
LOT 111

Martinez R.

Cuba 1876-1974 Neuilly-sur-seine (Frankrijk)
Vijzel met pijpen en courant, olieverf op doek 46,2 x 55,3 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd '39
LOT 112

Norden H. van

Bussum 1915-2011 Amsterdam
Carnaval, olieverf op doek 95,2 x 135,2 cm, gesigneerd r.o. en te dateren ca. 1951
LOT 113

Hollandse School

20e eeuw, naar Floris van Schooten
Stilleven met vruchten, olieverf op doek 80,3 x 100,3 cm
LOT 114

Bruigom M.C.

Delft 1894-1935 Den Haag
Pinguins, olieverf op doek 46,1 x 45,3 cm, gesigneerd r.o.
LOT 115

Brugge C.G.M. ter

Amsterdam 1924-2006 Blaricum?
Stilleven: Goede Vrijdag, olieverf op doek 100,0 x 80,7 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '48
LOT 116

Bos H.

Huizen (N.H.) 1901-1979
Stilleven met tin en aardewerk, olieverf op doek 51,8 x 41,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '45
LOT 117

Corneille ('Corneille' Guillaume Beverloo)

Luik (België) 1922-2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk)
l’Oiseau au deux soleils, olieverf op doek 50,1 x 61,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '68
LOT 118

La baigneuse au soleil, litho op papier 78,0 x 56,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '67
LOT 119

Heyboer A.

Sabang (Nederlands-Indië) 1924-2005 Den Ilp
Vrouw, aquarel op papier 39,7 x 30,4 cm, gesigneerd m.o.
LOT 120

Benner G.

Leeuwarden 1897-1981 Nijemirdum
Zonder titel, olieverf op doek 129,5 x 100,0 cm, gesigneerd verso en te dateren ca. 1960
LOT 121

Verwey K.

Amsterdam 1900-1995 Haarlem
Bloemen stilleven, olieverf op doek 60,2 x 70,5 cm, gesigneerd l.o.
LOT 122

Battermann J.

Amsterdam 1909-1999
Compositie, gouache en olie op papier 57,2 x 67,5 cm, gesigneerd r.o.
LOT 123

Albers J.

Bottrop (Duitsland) 1888-1976 New Haven CT (Verenigde Staten)
Day + Night IV, zeefdruk op papier 47,0 x 51,5 cm, gesigneerd r.o. in potlood en gedateerd in potlood 1963
LOT 124

Vunderink I.P.

Nieuwer Amstel (Amstelveen) 1955
Zonder titel, olieverf op doek 89,5 x 89,5 cm, gesigneerd verso en verso gedateerd 06-2009
LOT 125

Wiggers K.H.

Den Haag 1916-1989
Compositie II, olieverf op paneel 79,0 x 79,0 cm, gesigneerd r.o. en verso gedateerd '88
LOT 126

Claus C.

Straatsburg (Frankrijk) 1920-2005
Compositie, olieverf op doek 73,0 x 91,7 cm, gesigneerd l.o. met initialen en gedateerd '49
LOT 127

Gubbels K.

Rotterdam 1934
Zonder titel, olieverf op doek 130,0 x 200,0 cm, gesigneerd r.o. in envelop en gedateerd 1990
LOT 128

Roëde J.

Groningen 1914-2007 Rijswijk (Z.H.)
Het rode gebaar, olieverf op doek 46,3 x 55,2 cm, gesigneerd r.v.h.m. en gedateerd '76
LOT 129

Lucebert (Lubertus Jacobus Swaanswijk)

Amsterdam 1924-1994 Alkmaar
Figures and Heads, krijt en gouache en olieverf op papier 49,5 x 63,0 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '88.IX.12
LOT 130

Werkman H.N.

Leens 1882-1945 Bakkeveen
Kalender 1944, sjabloon en stempel op papier 32,0 x 24,5 cm en gedrukt in 1943