Lewis Scott Croft

Chester Basin (Canada) 1911-1980 (plaats onbekend)
Home sweet home, olieverf op doek 30,5 x 40,5 cm, gesigneerd r.o. en gedateerd '50

verzekeringswaarde: € 0,-
bieden vanaf: € 0,-