Aris Knikker

Haarlem 1887-1962 Den Haag
Melktijd, olieverf op doek 30,8 x 43,5 cm, gesigneerd r.o.

Aris Knikker kreeg zijn opleiding aan de academie in Den Haag en bleef vrijwel zijn hele leven in de hofstad wonen. Aanvankelijk was hij plateelschilder bij Rozenburg, later ging hij over tot de vrije, ongebonden schilderkunst. Zijn voorkeur lag bij het schilderen van atmosferische waterlandschappen en boerenerven.

vervangingswaarde: € 4.800,-
bieden vanaf: € 2.900,-