Marin van Tricht

Stilleven, olieverf op doek 67,8 x 78,2 cm, gesigneerd l.o. en gedateerd 1959

annotatie: verso: 'Stilleven 1959 Marin van Tricht'

vervangingswaarde: € 2.500,-
bieden vanaf: € 1.000,-